Tag Archives: Anglia

Home »  Tag: Anglia

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Poszukiwanie miłości poza swoim rodzimym krajem to nie łatwe zadanie. Mieszkańcy o odmiennej mentalności, postępowaniach, normach oraz do tego obcy język – to wszystko zdoła spowodować, iż nie jedna postać nie będzie w stanie się temu przeciwstawić i po prostu się podda. Jest jednak parę sposobów, jakie zdołają nam pomóc w poszukiwaniach drugiej połówki.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek strudzony, zmęczony po ciężkim dniu pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat filmu. Widz wybiera różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na nowy film, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w większym gronie przed kinem domowym z dużym telewizorem 3D. Właściwie cel i tak zawsze jest jeden – odpoczynek. Kolejnych przykładów na relaks przed ekranem można by mnożyć długo.

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Ale odpoczynek przed ekranem widziany jest w różny sposób. Wszystko zależy od tego które gatunki filmowe widza pochłaniają najmocniej. Jeżeli jest to komedia romantyczna to jasne jest, że relaksem będzie oglądanie przygody i miłości z happy endem. Jeżeli widz lubuje się w takim gatunku jak filmy akcji to dla niego świetnie jest wtedy gdy na ekranie obserwuje karkołomne pościgi w tle tysięcy wystrzałów z różnej broni. Natomiast kolejny widz może radować się filmami takimi jak horrory i wtedy dla niego przyjemnością jest gdy na ekranie jucha się przelewa non stop a gęsia skórka nie odpuszcza do samego końca.

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Znane generalnie pisanie recenzji po obejrzanym seansie może być w charakterze tak pozytywnym – kiedy widz był zadowolony z seansu oraz jeśli film spełniał ważne dla recenzenta kryteria, jak i negatywnym, krytycznym. Nie wszystkie recenzje filmowe powinny być specjalistyczne, ponieważ liczą się wrażenia czy szczerość odbiorców. Słowo pochodzące z języka łacińskiego – recensio – oznacza spis ludności czy też przegląd, dlatego można przyjąć, że recenzja jest osobliwym rodzajem przeglądu, podsumowania określonego filmu. To z kolei pomaga im w wyborze filmu, który pragnęliby zobaczyć np.