Tag Archives: Audiobooki

Home »  Tag: Audiobooki

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Przygotowywane na podstawie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook odpowiada dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są obecnie warte rekomendacji. Odpowiadają one kupującym głównie przez wzgląd na swą wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to największa do tej pory produkcja audiobooka w Europie, która trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy oraz Lux perpetua.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Istnieją takie audiobooki, jakie powinno się przesłuchać. Są tacy twórcy, jakich zespoły świetnie się do tego nadają. Pewnym z taowych jest Andrzej Sapkowski oraz jego „Boży Bojownicy„. Premiera owego słuchowiska odbyła się 8 października 2012 roku i stanowi na dzień dzisiejszy superprodukcję kolejnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie określa się 3 powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Obecnie niestety coraz mniej osób czyta książki. Sporo naukowców bije na alarm, że mnóstwo osób nie przeczytało w ciągu ostatniego roku żadnej książki. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce bez wątpliwości jest w wysoko opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony wiele osób korzysta z innych sposobów zaznajamiania się z świeżymi książkami. Przede wszystkim zdecydowanie wielką popularnością cieszą się e-booki, czyli książki, które można czytać na ekranie komputera lub na czytnikach. Te ostatnie są dzisiaj nader popularne – niewątpliwie korzysta z nich dużo osób, które codziennie dojeżdżają długo do pracy. Takie osoby najczęściej korzystają także z audiobooków, czyli pozycji w wersji audio. Zwykle takie książki nagrywają popularne osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
W dzisiejszych czasach sporo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszystkie statystyki są zdecydowanie wielce alarmujące – niejednokrotnie wskazują, że przeciętny Polak czyta mniej niż jedną pozycję w ciągu roku. Jeśli już coś czytamy, najczęściej są to gazety albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie statystyki, chociaż oczywiście powinny dać nam wiele do myślenia, nie są całkowicie prawdziwe. Obecnie nader modne stało się czytanie książek w nieco inne formie niż tradycyjna. Sporo osób dzisiaj na przykład używa czytników książek. Nie da się zaprzeczyć, że taki sposób przyswajania książek jest znakiem współczesnych czasów.