Tag Archives: cel

Home »  Tag: cel

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Motywacja to to, czego każdy człowiek potrzebuje każdego dnia. Potrzebujemy motywacji żeby wstać z łóżka wcześnie rano, aby każdego dnia siedzieć 8 godzin w swoim miejscu zatrudnienia (nawet, jeśli ją lubimy)albo aby skończyć studia z nie najgorszym co najmniej wynikiem. Identycznie jest z każdą inną dziedziną życia. Nawet na imprezę z kolegami z pracy trudno jest iść bez rzeczy, która by nas do tego motywowało (chociaż w tym przypadku nie jest o to trudno). Jasnym jest, że działa to w dwie strony: może nas tak pobudzać, jak i demobilizować do działania, ponieważ, na przykład, czujemy ogromną chęć na oglądanie telewizji lub wegetowania przy komputerze. Oczywiście spadek zapału do działania jest czymś całkiem naturalnym u każdego z nas, niezależnie od wieku czy zawodu.

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Motywacja jest tym, czego każda osoba potrzebuje o każdej porze dnia. Potrzebujemy motywacji żeby wstać z łóżka wcześnie rano, żeby codziennie być przez 8 godzin w pracy (nawet, jeżeli ją lubimy)lub by zakończyć studia z odpowiednim co najmniej wynikiem. Identycznie jest z każdą inną częścią naszej egzystencji. Nawet na imprezę ze znajomymi ciężko jest iść bez czegoś, co by nas do tego motywowało (chociaż w tym przypadku nie jest o to trudno). Oczywiście działa to w dwie strony: może nas tak entuzjazmować, jak i tłumić nasz zapał do podejmowania wyzwań, gdyż, na przykład, odczuwamy ogromną potrzebę na siedzenie przed telewizorem lub przesiadywania przed komputerem.

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Wielu z was zastanawia się, czym jest pojęcie takie jak crowdfunding. To nic innego jak właściwa i bardzo kreatywna forma na finansowanie rozmaitych projektów przez społeczności, które są z nimi w określony sposób związane. Naśladowca zagranicznego pierwowzoru, polski kickstarter, korzysta ze sprawdzających się tamże metod i umożliwia także naszym kraju znalezienie niezbędnych finansów dla osób z pomysłem. Kreatywność jest obecnie w najwyższej cenie, ale z realizacją nośnych projektów nierzadko są problemy.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Motywacja jest czymś, czego każda osoba potrzebuje o każdej porze dnia. Motywacja jest nam niezbędna by wstać z łóżka bladym świtem, aby każdego dnia siedzieć 8 godzin w pracy (nawet, jeśli za nią przepadamy)albo aby skończyć studia z dobrym co najmniej rezultatem.