Tag Archives: crowdfunding

Home »  Tag: crowdfunding

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Portale społecznościowe wpływają nie tylko na formę spędzania przez nas wolnego czasu, lecz również bardzo często stanowią źródło, z jakiego czerpiemy wiadomości. Okazuje się, że obecnie mają wpływ także na realizację pewnych przedsięwzięć. Funkcjonują strony crowdfundingowe, między innymi Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy model finansowania różnorodnych projektów.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe to proces, który przeprowadza się w Internecie. Polega na nieprzymusowym dofinansowywaniu rozmaitych projektów. Jednym z kluczowych założeń takiego finansowania jest to, że nie występują żadne ograniczenia co do wysyłanych kwot, a więc każda, nawet najmniejsza wpłata się liczy. Biorąc pod uwagę liczbę internautów istnieje spora możlisoć, że nawet przy najmniejszych sumach dotacji zbiórka zakończy się powodzeniem.

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Wielu z was zastanawia się, czym jest pojęcie takie jak crowdfunding. To nic innego jak właściwa i bardzo kreatywna forma na finansowanie rozmaitych projektów przez społeczności, które są z nimi w określony sposób związane. Naśladowca zagranicznego pierwowzoru, polski kickstarter, korzysta ze sprawdzających się tamże metod i umożliwia także naszym kraju znalezienie niezbędnych finansów dla osób z pomysłem. Kreatywność jest obecnie w najwyższej cenie, ale z realizacją nośnych projektów nierzadko są problemy.