Yearly Archives: 2012

Home »  2012

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak spędzić te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. W letnie dni jest mnóstwo okazji by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie przyrody z najbliższymi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Taniec brzucha to naprawdę świetna rzecz. Wywijanie w rytm melodii rozładowuje napięcie. W mózgu powstają przeróżne hormony, które polepszają humor. Energiczne pląsanie świetnie stymuluje koordynację ruchową. Taniec umie spalić ogrom kcal, dzięki czemu można utrzymać figurę. Należy też napomknąć o fakcie, że wspólny taniec bardzo jednoczy tancerzy.
m-b
Komentowanie nie jest możliwe
Obecnie Zakopane stało się niesamowicie modne wśród mieszkańców kraju byłego ZSRR. Tatry są chętnie odwiedzane latem, kiedy temperatura nadaje się do dalekich, wyżynnych eskapad – spacerów do Morskiego Oka i głębiej w Tatry, do innych tatrzańskich jezior. Zimową porą za to Zakopane jest oblegane przez narciarzy z każdego zakątku kraju i spoza rubieży.
g-s
Komentowanie nie jest możliwe
Zanim oddamy samochód do serwisu zwykle próbujemy wybrać dobry i sprawdzony. Niewielka kolizja lub najzwyczajniej usterka to oczywiście kłopot. Czasami potrzebujemy po prostu Peugeot części Kraków i nieznanym mieście niełatwo nam znaleźć pomoc.