Monthly Archives: Maj 2012

Home »  2012 »  Maj

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Rozsyłanie zaproszeń na ślub posiada ugruntowaną tradycję, którą można liczyć już od Wieków Średnich. Jasny jest fakt, że większa część naszych przodków nie umiała pisać, stąd też pisane zaproszenia ślubne były domeną szlachty.
Niewykształconych ludzi najczęściej informowano ustnie poprzez gońców i heroldów. W zwyczajach wiejskich przyszła mężatka zapraszała na zaślubiny i wesele bezpośrednio. Długoletni monopol arystokracji w układaniu zaproszeń ślubnych sprawił, że współcześnie istnieją pewne rygorystyczne normy ich układania.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Randkowy serwis Sympatia został utworzony w 2002 roku. Od startu swojej działalności daje możliwość jaką jest poznawanie ciekawych ludzi, nawiązywanie nowych przyjaźni a także flirt, świetną zabawę oraz szukanie pierwszej miłości.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Incentive – to nie dla wszystkich jasne określenie, które określa pewne narzędzie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla pracowników, mających na celu zintegrowanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Czyli to nic innego jak popularne wyjazdy integracyjne.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Decyzja o wyborze zaproszeń ślubnych stanowi coś więcej niż tylko zawiadomienie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Unikalne zaproszenia ślubne powinny dać gościom pojęcie czego mogą się spodziewać po planowanej uroczystości. Jeśli podjęliście decyzję o wstąpieniu w związek małżeński i macie wyobrażenie jak ten wymarzony dzień powinien wyglądać, już dziś pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dostosowując ich formę do planowanej uroczystości.