Monthly Archives: Styczeń 2013

Home »  2013 »  Styczeń

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Nie brakuje zachwytów nad stolicą Czech, mówimy o Londynie, a nie mamy pojęcia, co możemy zobaczyć w naszym kraju. W dodatku nie mamy pojęcia, że żyjemy w jednym z piękniejszych miejsc – jeżeli nie na świecie, to na pewno w Europie.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Mimo, iż prawie każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta lub specjalista w zakresie marketingu słyszał o NLP to wciąż jest ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Ponieważ słysząc takie hasła jak: „To jest manipulacja” niewielu spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, by bardziej zrozumieć techniki NLP. Ale czy nie jest tak, że przed wydaniem opinii powinniśmy, najpierw zgłębić zagadnienie? Szczególnie, jeżeli może okazać się na prawdę pomocne.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
NLP to ogólnie rzecz ujmując nic innego jak prawidłowe komunikowanie się z otoczeniem. Dzięki niemu również w naszym własnym, osobistym świecie możemy się rozwijać, aby pożyteczniej oraz przede wszystkim pozytywniej rozpocząć zerkać na nasze środowisko. Najistotniejsze to zrozumieć i zaakceptować nasze życie, by w rezultacie można było wprowadzać odpowiednie zmiany.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Motywacja jest czymś, czego każda osoba potrzebuje o każdej porze dnia. Motywacja jest nam niezbędna by wstać z łóżka bladym świtem, aby każdego dnia siedzieć 8 godzin w pracy (nawet, jeśli za nią przepadamy)albo aby skończyć studia z dobrym co najmniej rezultatem.