Monthly Archives: Marzec 2013

Home »  2013 »  Marzec

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Film to bardzo znana rozrywka, dostępna od ponad wieku. Odkąd bracia Lumiere rozsławili swój wynalazek zwany kinematografem, ruszające się obrazy zdobyły sobie niezwykłą sławę.

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Moda na gry komputerowe nie wyeliminowała na szczęście zainteresowania grami zespołowymi, które umilą nam deszczowe popołudnie w domu, klubie czy świetlicy. Cymbergaj, piłkarzyki, bilard czy dart to gry, które pamiętają jeszcze nasi ojcowie, ale które nieustannie mają duże grono fanów, gdyż dostarczają emocji i sprawiają, że zapominamy o upływie czasu, a jednocześnie pozwalają spędzić go w ciekawy sposób w gronie przyjaciół czy znajomych.
s-d
Komentowanie nie jest możliwe
Czy romantyczna wycieczka we dwójkę ku Włochom, Francji lub Hiszpanii? Zdecydowana część Polaków nie ma takiego przekonania. Niezgoda wobec powiązania romantyki z wycieczkami do wspomnianych wyżej miejsc związana jest nie tylko z dotykających nas kłopotów materialnych, ale również z przekonania o tym, że Polska jest także piękna.
s-d
Komentowanie nie jest możliwe
Bardzo szybko zbliżają się takie miesiące, w których to najczęściej planujemy nasze wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą zbliżającą się chwilą wydaje się być kilkudniowy weekend majowy, po jakim, w stosunkowo niedługim czasie zaczną się także wakacje. A wakacje, chociaż nie każdego z nas dotyczą, są jak oczywiście okresem najliczniejszych wypadów w dalekie podróże, przez co często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.