Monthly Archives: Lipiec 2013

Home »  2013 »  Lipiec

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Rock aktualnie nie cieszy się aż tak wielką popularnością jak jeszczekilka lat temu. Prawie każdy zetknął się z muzyką rockową w radio czy telewizji. Rock niejednokrotnie stanowi ścieżkę dźwiękową w wielu popularnych filmach. Muzyka rockowa to rodzaj muzyki wyróżniający się brzmieniem, które tworzy się zazwyczaj przez gitary akustyczne lub elektryczne.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Rock od zawsze przyciąga niezwykle wielu fanów, którzy najczęściej pozostają wierni temu gatunkowi na wiele lat. Co ciekawe pomimo zmian jakie zaszły w rocku w ciągu tych lat, wciąż ogromną popularnością cieszą się zespoły, które rozpoczęły swoją karierę nawet parę dekad temu. W branży muzycznej pojawiają się zespoły określające się mianem rockowych, jednakże trzeba przyznać, że bardzo często stosowanie generowanych komputerowo brzmień obok albo też zamiast gitar, nie jest tradycyjną muzyką rockową.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Rock od zawsze jest muzyką, która posiada tysiące fanów na całym globie. Tenże typ muzyki wywierał i wciąż wywiera bardzo duży wpływ na młodych ludzi, którzy się nim interesują. Twierdzi się często, iż jest to muzyka buntowników, którzy nie zamierzają zgodzić się z ogólnie panującymi na świecie zasadami.
m-g
Komentowanie nie jest możliwe
Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na sfinansowanie kreatywnego pomysłu czy nawet rozpoczęcie działalności. Reguła funkcjonowania jest nieskomplikowana – trzeba przedstawić swoją ideę i zaoferować drobne prezenty za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zebraną kwotę pomniejszoną o nieznaczną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, kwoty pieniężne są zwracane fundatorom. Finansować można dowolną rzecz – nowinki w technologii, albumy fotograficzne, komiksy, kolekcje ubrań lub grę komputerową. Najważniejszy jest ciekawy pomysł, który ma za zadanie przypaść do gustu większej ilości ludzi.