Monthly Archives: Październik 2013

Home »  2013 »  Październik

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Pieniny to śliczny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, w związku z tym wziąć ten obszar pod uwagę decydując się na wczasy w górach!
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Mamy finisz urlopów. Aura robi się nieprzyjazna, słońce zachodzi coraz wcześniej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Należy jednak wyrwać się od czasu do czasu z codziennego kieratu na parę dni. Nawet niedługi wyjazd pomoże nam zregenerować moce do walki z nadciągającymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz – góry są cudowne do krótkich wypadów nawet jesienią. Na co warto patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i potrzebne staną się porządne noclegi w górach?
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Grzybowo to nadmorska miejscowość wczasowa, którą każdego lata zwiedza niezliczona liczba turystów pragnących spędzić niezapomniane wakacje nad Bałtykiem. Istnieje parę przyczyn tej popularności: czarujący styl miasteczka, wspaniałe plaże, a także dużo atrakcji zarówno kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość kuracyjna o ponad 100-letniej historii. Miasto mieści się w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niezwykle śliczny. Śliczne domy i hotele umiejscowione wśród drzew, promenada, molo, port rybacki, wydmy, wybrzeże i morze rewelacyjnie się tu ze sobą komponują i tworzą barwną całość. Spora baza noclegowa oferuje licznym turystom kwatery znajdujące się przy samej plaży oraz interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, bowiem realny turystyczny raj.