Monthly Archives: Listopad 2014

Home »  2014 »  Listopad

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Z wielu zagrożeń i niepokojów w naszym życiu na czoło wychodzi samotność. Raczej nie mówi się o tym otwarcie, pewnie nie myślimy o tym, kiedy jesteśmy z kimś w związku, lecz samotność to odmienny stan dla każdego z nas. Po prostu człowiek stworzony jest do obcowania z innymi. Nawet, jak ktoś lubi spokój i woli samotność, czasem musi zwyczajnie wyjść z domu, by nawiązać kontakt zkimś innym.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Przez ostatnie kilkanaście lat z naszego kraju wyjechało na saksy setki tysięcy osób. Spora część z nich planowała wyjazd na kilka miesięcy, tak żeby odłożyć trochę pieniędzy i wrócić do rodzinnego domu. Lecz często po takim powrocie się okazywało, że pracy w naszym kraju w dalszym ciągu nie ma, perspektywy są nieciekawe i najlepszą decyzją będzie jednak powtórny wyjazd.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Niektórzy łakną wiedzy, mogli by ją pochłaniać w nocy i w dzień. Wiedza bowiem mocno wzbogaca, kreuje w naszej głowie nowe pomysły, koncepcje, otwiera nasze głowy na świat, na to, co jest ważne i istotne. Gdy mamy w sobie wrażliwość, którą osiągnęliśmy przy pomocy wiedzy, to łatwiej odszukać nam najlepsze wyjście z wielu różnych sytuacji. Są ludzie, którzy myślą, że nie warto się kształcić czy dowiadywać nowych rzeczy, bo to „mąci w głowie”. To nieprawda.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Wszyscy słyszeliśmy, zdawać by się mogło wytarty, slogan, który składa się z takich słów „muzyka łączy pokolenia”. Choć nie zawsze to widać, to trudno zaprzeczyć tym słowom. Widać to nawet po duetach, jakie wypuszczają piosenki na rynek. Młodzi muzycy ze sceny alternatywnej, pokazują się, z można by powiedzieć, dinozaurami muzyki rozrywkowej i robią razem piosenki, które latają na listach przebojów i trwają na wysokich pozycjach przez kilka miesięcy. Jak widać mieszanka wprawy i znajomości sceny i młodości działa na plus muzycznych eksperymentów.