Tag Archives: ekran

Home »  Tag: ekran

admin
Komentowanie nie jest możliwe
E-book czyli elektroniczna książka jest obecnie najlepiej sprzedającym się artykułem na zachodzie. Stopniowo wypiera on klasyczne, papierowe książki bo niektóre tytuły wydawane są wyłącznie w postaci e-booków szczególnie w takich dziedzinach jak informatyka. E-booki pojawiły się parę lat temu w postaci manuali dodanych do różnorakich programów komputerowych. Łącznie z rozpowszechnieniem internetu, powstaniem DotComów czyli firm prowadzących swą działalność gospodarczą tylko w internecie i zapotrzebowaniu na wiadomości, ebooki stały się niezwykle popularne. Przyczyniło się do tego wiele zalet tej formy książki do których najważniejszą jest niski koszt produkcji.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Ale odpoczynek przed ekranem widziany jest w różny sposób. Wszystko zależy od tego które gatunki filmowe widza pochłaniają najmocniej. Jeżeli jest to komedia romantyczna to jasne jest, że relaksem będzie oglądanie przygody i miłości z happy endem. Jeżeli widz lubuje się w takim gatunku jak filmy akcji to dla niego świetnie jest wtedy gdy na ekranie obserwuje karkołomne pościgi w tle tysięcy wystrzałów z różnej broni. Natomiast kolejny widz może radować się filmami takimi jak horrory i wtedy dla niego przyjemnością jest gdy na ekranie jucha się przelewa non stop a gęsia skórka nie odpuszcza do samego końca.

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Osobnik strudzony, zmęczony po pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na nowy film, zaszycie się w domowym zaciszu przed laptopem czy też projekcja w liczniejszym gronie przed kinem domowym z dużym telewizorem. Właściwie cel i tak zawsze jest jeden – pełen relaks. Ale odpoczynek przed ekranem postrzegany jest w różny sposób.

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Znane generalnie pisanie recenzji po obejrzanym filmie może być w charakterze tak pozytywnym – gdy widz był zadowolony z seansu i jeśli film spełniał ważne dla recenzenta wymagania, jak i negatywnym, krytycznym. Nie wszystkie recenzje filmowe powinny być napisane profesjonalnie, bo liczą się wrażenia i szczerość odbiorców. Wyraz pochodzący z języka łacińskiego – recensio – oznacza spis ludności lub również przegląd, więc można przyjąć, że recenzja jest osobliwym rodzajem przeglądu, podsumowania danego filmu. Ale odpoczynek przed ekranem postrzegany jest w różny sposób.