Tag Archives: finanse

Home »  Tag: finanse

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Prezenty nierzadko sprawiają spory problem. Nie chcemy, żeby podarunek się powtarzał, dodatkowo najlepiej żeby wypływał prosto z serca i w tym samym czasie był przydatny. Poszukujemy doskonałych rozwiązań i chcemy, by prezenty były zapamiętane na długo.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Bardzo często chcielibyśmy nareszcie móc grać na konsoli, ale najzwyczajniej nie mamy okazji spełnić własnego marzenia. Powód? Cóż, naturalnie finanse! Na przykład playstation jest fantastyczną maszyną, lecz to niemały koszt. Co zatem zrobić, jeśli chcemy mimo wszystko kupić konsolę? Cóż, doskonałym rozwiązaniem jest to by interesującej nas konsoli poszukiwać drogą internetową. To spora oszczędność.

m-g
Komentowanie nie jest możliwe
Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na sfinansowanie kreatywnego pomysłu czy nawet rozpoczęcie działalności. Reguła funkcjonowania jest nieskomplikowana – trzeba przedstawić swoją ideę i zaoferować drobne prezenty za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zebraną kwotę pomniejszoną o nieznaczną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, kwoty pieniężne są zwracane fundatorom. Finansować można dowolną rzecz – nowinki w technologii, albumy fotograficzne, komiksy, kolekcje ubrań lub grę komputerową. Najważniejszy jest ciekawy pomysł, który ma za zadanie przypaść do gustu większej ilości ludzi.