Tag Archives: historia

Home »  Tag: historia

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Przygotowywane na podstawie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook odpowiada dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są obecnie warte rekomendacji. Odpowiadają one kupującym głównie przez wzgląd na swą wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to największa do tej pory produkcja audiobooka w Europie, która trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy oraz Lux perpetua.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Książki stworzone z pasją i z zaangażowaniem robione filmy o minionych okresach naszego kraju są czytane z chęcią przez osoby w różnym wieku. Do wyboru jest niemało propozycji, a cześć z nich jest szczególnie promowana w pewnych okresach. Biorąc pod uwagę filmy prl, jest ich do wyboru bardzo dużo. Jedna tematyka, rozmaite jej realizacje – to daje się dostrzec już na początku. Wszystkie osoby zainteresowane tym wycinkiem historii, na swój sposób frapującym, odsyłamy do szukania informacji w siec. Ponadto, na tematycznych stronach internetowych ciągle pojawiają się wyjątkowe zdjęcia z tamtego okresu, co oddają charakter tamtych czasów.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Jako licealista zajmowałem się naukami historycznymi. Obecnie również tak jest, choć mam jako dorosły o wiele mniej wolnych chwil na zajmowanie się mym ulubionym zajęciem. Jednakże, kiedy pojawiają się malutkie adnotacje o archeologii w periodykach, usiłuję być z nimi na bieżąco. Regularnie również przeszukuję strony tematyczne.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Jeżeli wybierasz się na wczasy do Niemiec, zdecydowanie dobrze najpierw zapoznać się nieco z historią tego sąsiada oraz opracować mapę wycieczki. Wbrew powszechnym opiniom Niemcy to rewelacyjny kraj, który ma do zaproponowania turystom naprawdę sporo atrakcji. Oczywiście niewątpliwie trzeba odwiedzić Berlin. Wizyta w tym miejscu będzie ogromną przygodą przede wszystkim dla tych, którzy pamiętają komunizm.