Tag Archives: kondycja

Home »  Tag: kondycja

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Kiedy na myśl o spędzeniu wakacji leżąc na piasku ziewasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem lata na sportowy relaks. Możesz pomyśleć o wędrówce po górach, dla przykładu przez dwa tygodnie, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Możesz objechać Polskę rowerem, albo na stopa. Można też pomyśleć o innym wyzwaniu dla odważnych, jakim mogą być spływy kajakowe.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

W okresie jesiennym, jak pogoda mało zachęcająca jest do wychodzenia z domu warto zastanowić się nad regularnym uprawianiem sportu. Brzydka pogoda skłania nas do dodatkowego jedzenia, a co za tym idzie- bardzo łatwo jest nabrać wtedy dodatkowych kilogramów, które z trudnością jest stracić. Aby tego uniknąć, dobrze jest zakupić do domu sprzęt do ćwiczeń. Nie musimy rezygnować z wolnej przestrzeni i zapełniać jej wszystkimi urządzeniami, jakie znajdziemy w punkcie sprzedaży, zadowolić możemy się częścią z nich. W dobrej sali treningowej ma być praktyczka ławka do sztangi, która będzie ci służyć do robienia wielu rodzajów ruchów, między innymi wyciskania na klatkę oraz brzuszków.

jagnafalkenberg
Komentowanie nie jest możliwe
Nie wiem, czy wiesz, że jest taka aktywność, która równolegle spali kilka tłustych kilogramów, znakomicie usprawni kondycję, uzdrowi organizm, podniesie samoocenę… Co mówisz? Bzdury piszę? Nie śmiałbym cię internauto okłamywać. Taka aktywność jest realna i zwie się tańcem. Od niedawna chętnie oglądane stały się rozrywkowe konkursy taneczne.