Tag Archives: konsola do gier

Home »  Tag: konsola do gier

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na opłacenie twórczej idei lub nawet start z działalnością. Zasada funkcjonowania jest prosta – trzeba przedstawić swój projekt i zaoferować drobne upominki za finansowe wsparcie. Jeśli osiągnie się ustalony cel, dostaje się całą zgromadzoną sumę pomniejszoną o drobną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, kwoty pieniężne są zwracane fundatorom. Finansować można dowolną rzecz – nowinki techniczne, albumy zdjęć, komiksy, kolekcje ubrań czy grę komputerową. Najbardziej istotny jest oryginalny pomysł, który musi przypaść do gustu większej ilości osób.

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Wielu z was zastanawia się, czym jest pojęcie takie jak crowdfunding. To nic innego jak właściwa i bardzo kreatywna forma na finansowanie rozmaitych projektów przez społeczności, które są z nimi w określony sposób związane. Naśladowca zagranicznego pierwowzoru, polski kickstarter, korzysta ze sprawdzających się tamże metod i umożliwia także naszym kraju znalezienie niezbędnych finansów dla osób z pomysłem. Kreatywność jest obecnie w najwyższej cenie, ale z realizacją nośnych projektów nierzadko są problemy.
m-g
Komentowanie nie jest możliwe
Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na sfinansowanie kreatywnego pomysłu czy nawet rozpoczęcie działalności. Reguła funkcjonowania jest nieskomplikowana – trzeba przedstawić swoją ideę i zaoferować drobne prezenty za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zebraną kwotę pomniejszoną o nieznaczną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, kwoty pieniężne są zwracane fundatorom. Finansować można dowolną rzecz – nowinki w technologii, albumy fotograficzne, komiksy, kolekcje ubrań lub grę komputerową. Najważniejszy jest ciekawy pomysł, który ma za zadanie przypaść do gustu większej ilości ludzi.