Tag Archives: metal

Home »  Tag: metal

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Muzyka bez wątpienia stanowi bardzo wyjątkowy gatunek sztuki. Dla całego mnóstwa ludzi jest to właściwie integralna część ich życia codziennego, a sami wykonawcy w wielu przypadkach rosną w ich oczach do miana prawdziwych bogów.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Pewnie wszyscy fani muzyki są mocno wyczuleni nie tylko na dźwięki, lecz naturalnie również na zwykły obraz. A więc jeśli ktoś na ten przykład bardzo lubi Ich Troje czy Toma Waitsa, pragnie także zerknąć sobie na jakiś koncert – najkorzystniej taki na żywo, ale ciężko nie dostrzec, że najczęściej tego typu możliwość nie istnieje.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Sztuka, jakiej tworzywem jest dźwięk towarzyszy człowiekowi w różnych typach od wieków. Trudno jednoznacznie wskazać chociaż w przybliżeniu datę pojawienia się muzyki. Wiadomo jednakże, że już jednostajne śpiewy ludzi zamieszkujących jaskinie były początkową próbą jej stworzenia. Neandertalczyk zapewne śpiewał żeby przydać sobie otuchy i poprawić nastrój. W epoce Antyku miał miejsce rozwój muzyki. Powstały przede wszystkim liczne instrumenty dęte drewniane (np. fujarki) jak też strunowe (np. lira, harfa). Nie brak było także oryginalnych instrumentów jak chociażby muszli.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Dla wielu niepojęte, dla innych osób zupełnie naturalne. Czym jest miłość do gwiazdy fascynacja i pociąg do gwiazdy: aktora czy muzyka, dokąd sięga granica tego uczucia, i czy można to traktować normalnie? Pewnie, ale w pewnym wieku może to przybrać rozmiary niebotyczne, wręcz histerii, nieograniczonego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiej osoby nie docierają sygnały racjonalne, uda się za swoim idolem wszędzie, będzie go zawsze bronić, tak jakby ta osoba była idealna.