Tag Archives: morze

Home »  Tag: morze

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Kąty Rybackie to nieduża, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Rejon ten mieści się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Bez wątpienia na obecną chwilę ludzie coraz to więcej czasu przeznaczają na pracę, przez co nieraz dochodzi do takiej okazji, iż po pewnym okresie są bardzo zmęczeni i już nie wiedzą jak mogą naturalnie działać.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Dumą Świnoujścia jest piaszczysta plaża o długości około dziesięciu kilometrów (3,7 km na wyspie Uznam oraz 6 km na wyspie Wolin) i szerokości osiągającej 130 m. Plaża stale się poszerza w wyniku cofania się morza, czego efektem są również płytkie kąpieliska. W okresie letnim bałtyckie wody w okolicy Świnoujścia należą do najcieplejszych w Polsce. Warto również podkreślić, że świnoujska plaża na wyspie Uznam każdego roku otrzymuje certyfikat „błękitnej flagi” co oznacza, iż spełnia ona wysokie wymogi dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Tutejsze wybrzeże jest dobrze zagospodarowane – na plażowiczów czekają takie atrakcje jak: zjeżdżalnie wodne, trampoliny, motorówki z pontonami, skutery wodne i paralotnie.

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Turystyka wędkarska, jest w aktualnych czasach dużo bardziej powszechna. Tworzone są bowiem bardzo atrakcyjne bazy noclegowe, jak również obszary w pobliżu jezior, rzek, też tworzone są z myślą o wędkarzach. Zdecydowanie lepsze warunki do uprawiania takiej dyscypliny wpływają na zwiększenie się zainteresowania taką dziedziną i także na to, że bardzo dużo ludzi jeździ po różnych krajach, aby łowić niezwykle różnorodne odmiany ryb.