Tag Archives: motywacja

Home »  Tag: motywacja

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Motywacja to to, czego każdy człowiek potrzebuje każdego dnia. Potrzebujemy motywacji żeby wstać z łóżka wcześnie rano, aby każdego dnia siedzieć 8 godzin w swoim miejscu zatrudnienia (nawet, jeśli ją lubimy)albo aby skończyć studia z nie najgorszym co najmniej wynikiem. Identycznie jest z każdą inną dziedziną życia. Nawet na imprezę z kolegami z pracy trudno jest iść bez rzeczy, która by nas do tego motywowało (chociaż w tym przypadku nie jest o to trudno). Jasnym jest, że działa to w dwie strony: może nas tak pobudzać, jak i demobilizować do działania, ponieważ, na przykład, czujemy ogromną chęć na oglądanie telewizji lub wegetowania przy komputerze. Oczywiście spadek zapału do działania jest czymś całkiem naturalnym u każdego z nas, niezależnie od wieku czy zawodu.

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Motywacja jest tym, czego każda osoba potrzebuje o każdej porze dnia. Potrzebujemy motywacji żeby wstać z łóżka wcześnie rano, żeby codziennie być przez 8 godzin w pracy (nawet, jeżeli ją lubimy)lub by zakończyć studia z odpowiednim co najmniej wynikiem. Identycznie jest z każdą inną częścią naszej egzystencji. Nawet na imprezę ze znajomymi ciężko jest iść bez czegoś, co by nas do tego motywowało (chociaż w tym przypadku nie jest o to trudno). Oczywiście działa to w dwie strony: może nas tak entuzjazmować, jak i tłumić nasz zapał do podejmowania wyzwań, gdyż, na przykład, odczuwamy ogromną potrzebę na siedzenie przed telewizorem lub przesiadywania przed komputerem.

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Motywacja jest czymś, czego każda osoba potrzebuje o każdej porze dnia. Motywacja jest nam niezbędna by wstać z łóżka bladym świtem, aby każdego dnia siedzieć 8 godzin w pracy (nawet, jeśli za nią przepadamy)albo aby skończyć studia z dobrym co najmniej rezultatem.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Incentive – to nie dla wszystkich jasne określenie, które określa pewne narzędzie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla pracowników, mających na celu zintegrowanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Czyli to nic innego jak popularne wyjazdy integracyjne.