Tag Archives: narzędzia

Home »  Tag: narzędzia

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Kim bylibyśmy bez przedmiotów. Otaczają nas one i kształtują świat, w jakim żyjemy. Zapewne nie zawsze się o nie troszczymy, traktując je niczym mniejsze nieszczęście albo określając je epitetem „złośliwości rzeczy martwych” (wtedy, gdy nie działają).
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Inspirowanie podwładnych w firmie i budowanie ducha zespołu to często najważniejsze cele dla każdego działu HR. Jeśli pracownicy są dobrze zharmonizowani – obowiązki wykonują efektywniej i dodatkowo odczuwają mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przybywają do pracy. Zapraszamy na incventive. Mamy do wyboru bardzo dużo narzędzi, których można używać do budowania teamu.

jaki prezent kupić swojemu facetowi
admin
Komentowanie nie jest możliwe

O ile z matką nie mamy kłopotu, to kupno prezentu dla naszych ojców zazwyczaj jest dla nas wielkim wyzwaniem. Z paniami jest o dużo łatwiej. Można podarować im piękny pęk róż oraz pudełko wyśmienitych pralinek, aby je uszczęśliwić. Za każdym razem mile widziane są też kosmetyki, czy przedmioty praktyczne, takie jak przybory kuchenne. Co w takim wypadku uczynić z tatą? Sytuacja ta jest zauważalna niewątpliwie w czasie golenia. Jest to bowiem wymagany zabieg pielęgnacyjny każdego dorosłego mężczyzny.