Tag Archives: plaża

Home »  Tag: plaża

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Nasz kraj ma tę ogromną zaletę, że może zaoferować turystom bardzo różnorodne miejsca, w jakich będą mogli wypocząć. Całe południe kraju to wspaniałe, miejscami dzikie i niedostępne góry, w których spędzić można aktywnie czas w zasadzie o każdej porze roku.
W jakim miejscu spędzić wakacyjny urlop? Polskie morze to idealny wybór
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Planując urlop nad Morzem Bałtyckim, musimy podjąć decyzję, w której z ciekawych miejscowości leżących nad morzem chcielibyśmy spędzić wakacje. A wybierać naprawdę jest w czym. Każdy z nas pragnie, by w okresie lata wyrwać się chociaż na kilka krótkich chwil z codziennego wiru i odpocząć nad brzegiem morza.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Dumą Świnoujścia jest piaszczysta plaża o długości około dziesięciu kilometrów (3,7 km na wyspie Uznam oraz 6 km na wyspie Wolin) i szerokości osiągającej 130 m. Plaża stale się poszerza w wyniku cofania się morza, czego efektem są również płytkie kąpieliska. W okresie letnim bałtyckie wody w okolicy Świnoujścia należą do najcieplejszych w Polsce. Warto również podkreślić, że świnoujska plaża na wyspie Uznam każdego roku otrzymuje certyfikat „błękitnej flagi” co oznacza, iż spełnia ona wysokie wymogi dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Tutejsze wybrzeże jest dobrze zagospodarowane – na plażowiczów czekają takie atrakcje jak: zjeżdżalnie wodne, trampoliny, motorówki z pontonami, skutery wodne i paralotnie.

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Na terenie kraju jest dużo miast o statusia uzdrowiska. Ten charakter wynika z rozmaitych elementów. Często pojawiającym się jest występowanie na danym obszarze wód leczniczych. W takich miejscach tworzą się centra, w których oferowane są zabiegi z zastosowaniem wód. Sposobów na relaks jest tyle co ludzi – wszyscy relaksujemy się w nieco odmienny sposób.