Tag Archives: płyty

Home »  Tag: płyty

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Na pierwszy rzut oka wydaje się chyba, że kupowanie płyt z muzyką już wiele lat temu wyszło z mody, i obecnie praktycznie mało kto się na to decyduje. Podstawowym tego powodem jest oczywiście internet, a raczej piractwo internetowe.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Jeszcze kilka lat temu Polska raczej nie była takim miejscem, gdzie z ogromną chęcią grali zagraniczni wykonawcy. Niby byliśmy oraz nadal jesteśmy dużym państwem, jednym z najludniejszych na kontynencie, ale tak czy siak nie można w jednoznaczny sposób rzec, iż akurat potencjał Polski był na maksa wykorzystany. Na całe szczęście w tym momencie jest lepiej: jeżeli ktoś bardzo lubi metal płyty cd/dvd, choćby w lato będzie miał możliwość na żywo posłuchać Metallikę, a więc jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych na kuli ziemskiej.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Odsłuchujemy płyty oraz jesteśmy zadziwieni jej niesamowitym dźwiękiem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie oraz dostrzegamy, że to wszystko brzmi jeszcze lepiej. Dodatkowo wspaniałe w tym wszystkim jest to, iż na koncertach dba się nie jedynie o samą muzykę, ale też oraz o otoczenie artystów, tak by wszystko przyciągało nasz wzrok i skupiało go na scenie. A dzieje się tak głównie dlatego, iż muzycy dokładają naprawdę ogromnych starań do tego, aby jak najbardziej zachwycić własnych słuchaczy.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Chadzanie – jeżdżenie, na wszelakie koncerty to z pewnością fajna rozrywka. Choćby koncert znanego Petera Gabriela albo Sky Ferreiry to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy wielkimi miłośnikami danego artysty zespołu, to i tak będziemy wielce zadowoleni. Przy założeniu, że potrafimy się dobrze bawić.