Tag Archives: recenzje

Home »  Tag: recenzje

ad
Komentowanie nie jest możliwe
Przy dzisiejszej wielkiej liczbie różnych filmów, programów telewizyjnych i kin, wybór najbardziej odpowiedniej opcji bywa problemem. W zależności od przyzwyczajeń i gustu sięga się do różnych źródeł. Często niestety znajduje się coś nieinteresującego lub też zupełnie niezgodnego z oczekiwaniami.
b-s
Komentowanie nie jest możliwe
Przy dzisiejszej wielkiej liczbie różnych filmów, programów telewizyjnych i kin, wybór idealnej opcji bywa problemem. W zależności od oczekiwań i upodobań ludzie zwracają się do różnych źródeł.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Znane powszechnie pisanie recenzji po obejrzanym filmie może być w charakterze zarówno pozytywnym – jeżeli widz był zadowolony z seansu i gdy film spełniał najważniejsze dla recenzenta kryteria, jak i negatywnym, krytycznym. Nie wszystkie recenzje filmowe powinny być specjalistyczne, bo istotne są wrażenia i szczerość odbiorców. Wyraz pochodzący z języka łacińskiego – recensio – znaczy spis ludności lub również przegląd, dlatego można przyjąć, że recenzja jest swoistym typem przeglądu, podsumowania określonego filmu.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Kiedy zbliża się weekend lub wieczór dnia powszedniego każdy z nas zastanawia się jak wpędzić czas ze swoimi najbliższymi. Nie zabraknie osób, które tak zwyczajnie włączają telewizor. Nie jest to tak naprawdę najlepsze rozwiązanie. O wiele bardziej interesującym wyjściem może być sięgnięcie po fascynujące gry imprezowe, do których zalicza się jednak gry planszowe rodzinne.