Tag Archives: rozgrywka

Home »  Tag: rozgrywka

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Trudno byłoby się chyba nie zgodzić co do tego, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka jest w obecnych czasach naprawdę doskonale rozwinięta, i właściwie każdy z nas znajdzie w tej dziedzinie dla siebie całe mnóstwo ciekawych możliwości. Cóż, dokładna lektura owego tekstu jest w stanie dać całkiem wiele. To coś pewnego. Doskonale, że bardzo często chcielibyśmy nie piracić, a właśnie zakupić najzupełniej oryginalne gry, przykładowo swoją drogą fantastyczną gierkę o nazwie the witness. Pamiętajmy, iż piracenie jest w dzisiejszych czasach bardzo powszechne, zatem tym bardziej wszystkim legalnym graczom należą się bardzo duże gratulacje.

admin
Komentowanie nie jest możliwe

Aktualnie niejednokrotnie słyszy się, że gry komputerowe i Internet całkowicie zastąpiły tradycyjne sposoby zabawy i rozrywki. Nie jest to jednak do końca prawda. Gry komputerowe owszem są bardzo popularne, jednak tradycyjne metody zabawy nie uległy całkowitemu zanikowi. Warto na przykład podkreślić, że duża część gier komputerowych pod względem fabuły opiera się na grach planszowych czy karcianych. Niezwykłe połączenia okazują się doskonałym wyborem, dlatego wskazane jest zwrócić na nie szczególną uwagę już dziś.

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Miłośnicy gier komputerowych, zwłaszcza tych o twardym, męskim wymiarze świetnie kojarzą grę o nazwie Battlefield wyprodukowaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest popularną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do podstawowych cech tej gry należy także to, że konfrontacje przeprowadzane w sieci odbywają się na wielkich mapach. Gracze zaś używają urozmaiconych militarnych pojazdów i mają możliwość unicestwiania niektórych fragmentów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie mogą ingerować w to, co robią ich współtowarzysze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspierania towarzyszy.