Tag Archives: rzeka

Home »  Tag: rzeka

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Kiedy na myśl o spędzeniu wakacji leżąc na piasku ziewasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem lata na sportowy relaks. Możesz pomyśleć o wędrówce po górach, dla przykładu przez dwa tygodnie, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Możesz objechać Polskę rowerem, albo na stopa. Można też pomyśleć o innym wyzwaniu dla odważnych, jakim mogą być spływy kajakowe.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Niejednokrotnie wystarczy niewiele samozaparcia, trochę doświadczenia ale i kreatywności, by przeżyć fantastyczny weekend, nabrać sił i wrócić w poniedziałek skoro świt do biura z bagażem pełnym nowej energii. Bywają miejscowości, otoczone z 4 stron leśnym drzewostanem a na dodatek ten las w każdą stronę ma po kilkanaście kilometrów.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

W czasie nowych technologii niełatwo niektórym sięgnąć po klasyczną książkę. Ta tania oraz ponadczasowa rozrywka gwarantuje bezkresne pole działania, dzięki czemu możemy dostrzec głębię myśli oraz poddać się swej fantazji. Czytanie książek rozwija nas od wewnątrz, dlatego jest to niezwykle ciekawa oraz uniwersalna forma przekazu treści. Atrakcyjna fabuła wciąga nas bez reszty, więc warto wybrać dla siebie świetną pozycję już dziś.

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Ci spośród nas, którzy nawet w małym stopniu interesują się rodzimą sceną polityczną, z pewnością znają postać Rafała Ziemkiewicza. Ale nie tylko przez to, że zajmuje się on tematyką polityki. Jest on wyjątkowo docenianym dziennikarzem, komentatorem politycznym oraz publicystą. Jeśli przyglądniemy się uważnie jego życiorysowi, na pewno spostrzeżemy, że jest on niespokojnym typem. Był związany z różnymi wydawnictwami prasowymi, jak również stacjami radiowymi w Polsce, z których odchodził z rozmaitych przyczyn.