Tag Archives: serial

Home »  Tag: serial

admin
Komentowanie nie jest możliwe
W dzisiejszych czasach jest sporo wspaniałych książek, jakie dobrze jest przeczytać, przede wszystkim jeśli jesteśmy entuzjastami wszelkiego typu publikacji książkowych.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Na początku zeszłego wieku sceptycy przebąkiwali, że telewizja wcale nie ma przyszłości, bo siedzenie parę godzin dziennie przed monitorem telewizora jest zupełnie bezsensowne. Jednak czas pokazał, że mocno się mylili. Oglądanie oper mydlanych czy filmów fabularnych oraz serwisów informacyjnych staje się dzisiaj najlepszą formą spędzania wolnego popołudnia. Niektóre programy nadawane w zeszłym roku zgromadziły przed odbiornikami czteromilionową widownię, co dowodzi, że telewizja ma liczne grono wielbicieli.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Jakby przyrównać swoje własne życie do któregoś rodzaju filmowego, co by to było? Horror, musical a może komedia? Zapewne byłby to obyczaj, gdyż to się właściwie narzuca samo przez się, ale nie za każdym razem i nie w każdym okresie życia. Zazwyczaj jest przecież troszkę obyczajowości, a po zaraz dramat, który rozlewa się na kolejne dni, tygodnie, miesiące…