Tag Archives: szlaki

Home »  Tag: szlaki

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Kąty Rybackie to nieduża, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Rejon ten mieści się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tajemnica fenomenalnej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego idealne miejsce na wczasy 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Rzeczy powiązanez planowaniem letnich urlopów zawsze są tematem kontrowersyjnym, nie mało jest bowiem i zwolenników wyjazdów spontanicznych, jak i osób uważających, że wcześniejsza rezerwacja noclegu może zaoszczędzić sporo nerwów i sprawia, że wakacje płyną w milszej atmosferze. Z pewnością, ocenienie, która z opcji jest atrakcyjniejsza, nie wydaje się możliwe. Nie możemy jednak nie zobaczyć tego, że Polsce istnieje znaczna ilość miejsc, do których po prostu nie opłaca się jechać „w ciemno”, na wakacjach szansa na rezerwację z dnia na dzień niedrogiego i położonego w atrakcyjnym miejscu noclegu jest bowiem nieduża. Bory Tucholskie słyną z najczystszych wód w kraju.

Jakie noclegi wybrać
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Szukając miejsca do wakacyjnego wyjazdu, Polacy zazwyczaj wybierają nieduże miejscowości wypoczynkowe, szczególnie nad morzem i w górach. Takie kurorty praktycznie całkowicie utrzymują się z działalności turystycznej – wyrabiania i sprzedaży pamiątek, pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej. No i w w tym momencie rodzi się pytanie – jakie dokładniej góry? Polska kraina jest tak charakterystycznie uformowana, że wszystkie góry leżą na południowym krańcu. Popatrzmy zatem na zachodnią połowę, gdzie wypiętrzają się Sudety. To interesujący kierunek na urlop, odwiedzający znajdą tam dużo wypoczynkowych miejscowości do odwiedzenia – np.