Tag Archives: Tatry

Home »  Tag: Tatry

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Zakopane jest zimową stolicą Polski usytuowaną na samym południu państwa w województwie małopolskim. Od lat urzeka urlopowiczów. Zakopane samo w sobie jest atrakcją z znanym w całej Polsce promenadą zwaną Krupówkami, tradycyjną zabudową, wszechobecnym folklorem, tak oryginalnym i interesującym dla przybyszów z dalszych rejonów.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Pieniny to śliczny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, w związku z tym wziąć ten obszar pod uwagę decydując się na wczasy w górach!
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Znajdująca się na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to doskonałe miejsce do podziwiania uroku Tatr – nic, zatem dziwnego, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się by spędzić tu urlop a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najbardziej znanego miejsca na wakacje 2014, ferie i wakacje.
m-b
Komentowanie nie jest możliwe
Obecnie Zakopane stało się niesamowicie modne wśród mieszkańców kraju byłego ZSRR. Tatry są chętnie odwiedzane latem, kiedy temperatura nadaje się do dalekich, wyżynnych eskapad – spacerów do Morskiego Oka i głębiej w Tatry, do innych tatrzańskich jezior. Zimową porą za to Zakopane jest oblegane przez narciarzy z każdego zakątku kraju i spoza rubieży.