Tag Archives: urlopy

Home »  Tag: urlopy

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Kąty Rybackie to nieduża, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Rejon ten mieści się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Mamy finisz urlopów. Aura robi się nieprzyjazna, słońce zachodzi coraz wcześniej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Należy jednak wyrwać się od czasu do czasu z codziennego kieratu na parę dni. Nawet niedługi wyjazd pomoże nam zregenerować moce do walki z nadciągającymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz – góry są cudowne do krótkich wypadów nawet jesienią. Na co warto patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i potrzebne staną się porządne noclegi w górach?
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Darłowo to znana miejscowość wakacyjna, często wybierana na wczasy nad Bałtykiem. Leży u ujścia rzeki Wieprzy. Ma dwie główne części: Darłówko i Racisław. Każdy to już teraz planuje wypoczynek może pomału rezerwować pokoje gościnne. Darłowo czeka już bowiem na turystów.