Tag Archives: wakacje

Home »  Tag: wakacje

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Odpoczynek, czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczywania. Nie trzeba przy tym konieczne wyjeżdżać z kraju, aby zafundować sobie wspaniałe wakacje. Spływy kajakowe Pilicą mogą stanowić świetną okazję do sprawdzenia własnej kondycji i miłego spędzenia czasu. Takie spływy kajakowe są szczególnie polecane tym osobom, które dysponują wolnym weekendem. Jest to perfekcyjna oferta dla ludzi młodych i aktywnych bądź dla uczniów szkół, jak i całych rodzin.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Kąty Rybackie to nieduża, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Rejon ten mieści się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tajemnica fenomenalnej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego idealne miejsce na wczasy 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Każdego roku stajemy przed tym samym problemem. Co zrobić z wakacjami? Opalanie się na plaży dla niektórych osób jest nieciekawe, zwłaszcza jeśli nie lubią palącego słońca. Wspinaczki górskie zazwyczaj są męczące, a przecież urlop powinien być momentem relaksu. Może w związku z tym wypróbować coś całkiem odmiennego? Ciekawym pomysłem może być jazda konna – sport łączący w sobie ruch na świeżym powietrzu, a jednocześnie dający ogromną radość i szansę kontaktu z końmi – ładnymi i dostojnymi zwierzętami.