grzbiety książek na półce
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in Kultura
Rodzajów książek jest na pewno sporo, są biografie, autobiografie, kulinarne, religijne, fantastyczne. To na czytanie których się zdecydujemy zależy jedynie i wyłącznie od nas, od tego co lubimy, przy czym się nie nudzimy. Lecz należy zaznaczyć, że nie można niczego zakładać z góry i dobrze żeby było, gdybyśmy przynajmniej czasem sięgali po inny typ, niż do tej pory wybieraliśmy, bo kto wie, może nas on naprawdę zaintryguje?

Czasem tytuł jest ważny
dziewczyny podczas czytania
Autor: CollegeDegrees360
Źródło: http://www.flickr.com

Niejednokrotnie zdarza się tak, że wchodzimy do księgarnia, albo do biblioteki oraz nie zbyt rozumiemy na jaką książkę mamy się zadecydować. Wtedy niejednokrotnie staje się tak, iż zainteresowała nas okładka (przeniesiony tutaj), lub zainteresował nas tytuł, bo kiedy zauważamy na grzbiecie książki napis Debbie Ford Jak wykorzystać ciemną stronę, to mimowolnie zaczynamy się zastanawiać o jaką to ciemną stronę ma szanse chodzić oraz czy my ją też mamy? Albo dostrzegamy na przykład książkę Walter Isaacson Steve Jobs, rozumiemy kim był ten mężczyzna, jak dużo zdziałał w dziedzinie telefonów oraz komputerów oraz decydujemy, że przejrzymy książkę o nim, że chcemy się wywiedzieć czegoś więcej o tym odkrywcy, a może też natchnie nas do własnego biznesu? Zobacz te książki: książka z fascynującym tytułem

Możemy się uczyć, albo relaksować

okulary i książka
Źródło: flickr.com

Kiedy lubimy ciągle uczyć się czegoś nieznanego, by potem tą wiedzą zadziwiać swoich najbliższych to z pewnością trzeba się zaopatrzyć w książkę Kevin Zraly Wino- kurs wiedzy (zestaw), dowiemy się, jakie wina dawać do jakich potraw, jak próbować wino, tak aby mieć świadomość, iż jest ono naprawdę tym najcudowniejszym na jakie w ogóle mamy możliwość się zadecydować. A jeżeli zwyczajnie zamarzy nam się odpoczynek przy dobrej książce oraz szklaneczce herbaty, to należy wysłuchać rady kolejnych i sięgnąć po Suzanne Collins Trylogia. Igrzyska śmierci, bez wątpienia nie pożałujemy. Więcej tu: jaka książka dla nastolatka?

Ciekawe informacje są wszędzieJak dostrzegamy ciekawych danych możemy się dowiedzieć tak naprawdę z każdej książki, wystarczy tylko, iż się na nią otworzymy oraz nie będziemy się do niej uprzedzać tylko dlatego, iż akurat do tej pory nie przemawialiśmy za tym typem. Kto wie, być może ta książka to zmieni.

Comments are closed.