koncert w Amsterdamie
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , , and posted in Kultura
Wszyscy słyszeliśmy, powtarzany przez wszystkich, slogan, który składa się z takich słów „muzyka łączy pokolenia”. Choć nie zawsze w to wierzymy, to trudno zaprzeczyć tym słowom. Widać to nawet po duetach, które pojawiają się na rynku. Młodzi muzycy uprawiający różną muzykę, tworzą, z można by powiedzieć, dinozaurami sceny rozrywkowej poprzedniego pokolenia i robią razem piosenki, które pojawiają się na listach przebojów i to po kilka tygodni. Jak widać mieszanka doświadczenia i młodości działa na korzyść muzycznych eksperymentów.

koncert  50 Cent & G-Unit
Autor: digboston
Źródło: http://www.flickr.com
Są osoby, które słuchają tylko jednego gatunku muzycznego. Jest to pewne ograniczanie swojego muzycznego światopoglądu. Można lubić jakiś gatunek bardziej, ale warto wiedzieć, co dzieje się na rynku muzycznym ogółem. Nie powinniśmy się zaperzać i twierdzić, że tylko jeden band jest okej. Bywa i tak, że naprawdę dobrze posłuchać coś nowego i przewietrzyć swoje horyzonty muzyczne (tu zobaczysz instrumenty: instrumenty dęte i akcesoria do nich). Nie wszystkie płyty, które się pojawią są świetne, ale powinniśmy posiadać pewne porównanie, a nie jedynie patrzeć w jednym gatunku. Muzyka ciągle się rozwija nie powinniśmy być w tyle.

Dźwiękowe opcje

Często słysząc którąś piosenkę zdaje nam się, że również chcielibyśmy potrafić tak skomponować piosenkę lub tak śpiewać. Niektóre osoby poza tym, że mówią również robią coś w tym kierunku. Inspirują ich utwory, które już usłyszeli i robią swoje piosenki. Z czasem klaruje się ich osobisty styl i czasem mają sukcesy, a czasem grają po mniejszych klubach i cieszą się ze sławy we własnej miejscowości. Muzyka daje możliwość ludziom rozwijać się. Czasem niektórzy muzycy kupują niepasujący im instrument, wychodzi na to, że wcale nie chcą uczyć się gry na gitarze i o wiele lepiej gra im się na kontrabasie. Jednak, jeżeli się nie spróbuje to nigdy nie wiedzielibyśmy, jaki instrument nam odpowiada (zerknij: http://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_instrumentow_detych).

Muzyka pozwala improwizować i pozwala na wspinanie się po szczeblach muzycznej kariery. Część muzyków ma aspiracje w stylu zdobycia kilku nagród, ale bardzo często najwspanialsi muzycy to Ci, którzy nie tworzą z myślą o nagrodach, a myślą o tym jak przekazać własne odczucia słuchaczowi. Muzycy, którzy grają z głębi serca i grający dla ludzi, to otrzymują nagrody i miłość fanów.
Comments are closed.