audiobooki
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in Kultura
Są takie audiobooki, jakie trzeba wysłuchać. Są tacy twórcy, których zespoły świetnie się do tegoż nadają. Jednym spośród taowych jest Andrzej Sapkowski i jego „Boży Bojownicy„. Premiera tego audiobooka miała miejsce 8 października 2012 roku i jest na chwilę obecną superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak popularnie zwie się trzy utwory fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

audiobooki
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com

Najpiękniejszy oraz niepowtarzalny audiobook w caluśkiej Europie, ponieważ został wytworzony jako spektakl, pełen pięknych odgłosów, które ujmą wielu ludzi. Uczestniczy w nim aż 190 aktorów, natomiast same nagrania trwały siedem miesięcy. Produkcja finalnej wersji to czas pięciu miesięcy. Słuchowisko https://fonopolis.pl z http://fonopolis.pl/ zebrało tylko czołówkę polskich artystów, na przykład Annę Dereszowską, Henryka Talara, Magdalenę Różczkę, Adama Ferency, Krzysztofa Banaszyka.

O tymże słuchowisku da się napisać, iż podłożem do wydarzeń w nim ujętych są wojny husyckie. Główną postacią jest Reinmar z Bielawy, a słuchowisko Boży Bojownicy (http://fonopolis.pl/) jest kontynuacją „Narrenturm” z 2009 roku. Są to słuchowiska, które oznaczane zostały spektaklami muzyki jak również wyobraźni. Ich twórcą został Janusz Kukuła, twórca wielu sztuk w Teatrze Narodowym a także kilku niezmiernie ciekawych bestsellerów. Muzykę stworzył Adam Skorupa, wielokrotnie honorowany nagrodami kompozytor. Jeżeli chodzi o koszty audiobooka całości, to są takie, jak wydatek za jeden odcinek popularnego serialu.

audiobooki
Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com

Samo słuchowisko trwa dobę. Osoby, jakie go nabyły podziwiały za oryginalność, wyjątkowość. Prócz tegoż warto napomknąć o tym, iż godne jest każdych pieniędzy. Sporo ludzi prezentuje go również jako majstersztyk. Recenzenci odpowiadają także, iż jest to najdoskonalszy audiobook, jaki kiedykolwiek słuchali. Bardzo istotne w tym jest to, że to wyjątkowe takie działanie na całym świecie, w którym bierze udział tyle artystów. Niewątpliwie dorównuje temu jedynie BBC, lecz ich materiały są znacznie krótsze. Ludzie, które kochają audiobooki z pewnością muszą wysłuchać tego arcydzieła. Nie rozczarują się, to oczywiste.

Comments are closed.