images
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Decyzja o wyborze zaproszeń na ślub to coś więcej niż zawiadomienie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Wyjątkowe zaproszenia ślubne muszą dać gościom pojęcie czego mogą się spodziewać po Waszej ceremonii ślubnej. Jeżeli podjęliście decyzję o wzięciu ślubu i posiadacie wyobrażenie jak ten wielki dzień powinien wyglądać, już teraz pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dostosowując ich styl do planowanego wydarzenia.

Nim przystąpisz do projektowania lub wybierania swoich wymarzonych zaproszeń, sporządź listę zaproszonych osób. Pozwoli Ci to zebrać niezbędne informacje, ile faktycznie zaproszeń musisz zamówić. Pomyśl, co chcesz aby Twoi goście wiedzieli o przyszłej uroczystości. Na pewno powinny znać, miejsce ślubu oraz czas. Znakomita większość projektowanych w naszej firmie zaproszeń posiada prośbę o potwierdzenie przybycia z określoną datą, do której potwierdzenie powinno nastąpić. Dobrym zwyczajem jest również dodanie do zaproszenia mapki dojazdu na miejsce planowanej uroczystości.
Wesele pod namiotem
Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com

Większość par dodaje do swoich zaproszeń wiersz. Około 70% przygotowywanych przez naszą firmę zaproszeń zawiera także co najmniej jedną prośbę do Gości, w których narzeczeni z wyczuciem podpowiadają co dałoby im większą przyjemność: prezent rzeczowy czy wręczenie koperty z gotówki. Szczególnie często zdarzają się prośby w sprawie kwiatów, które Państwo Młodzi dostają od swoich Gości. I tak zamiast kwiatów młode pary proszą o podarowanie czegoś bardziej praktycznego, np. maskotki. Powyższe formy próśb zakorzeniły się wśród młodych par i z pewnością nie są postrzegane przez gości jako niegrzeczne, ważne jest aby zostały przekazane w kształcie żartobliwego wierszyka, tak aby goście nie poczuli się zobowiązani.

Rozważ swój budżet jaki możesz przeznaczyć na zakup zaproszeń ślubnych. Koszt projektowanych na indywidualne zamówienie zaproszeń na ślub kształtuje się w przedziale 1,5 – 5 zł i w sporej części zależy od wybranych materiałów oraz technik produkcji.Zaproszenia na ślub – zajrzyj na naszą witrynę wideofilmowanie nowy targ - można odnaleźć w sklepach z artykułami papierniczymi, hurtowniach dostarczających towar do kwiaciarni, specjalistycznych sklepach z akcesoriami ślubnymi oraz drukarniach. Z ofertą firm produkujących zaproszenia można się również zapoznać podczas targów branży ślubnej. Można je również zamówić za pośrednictwem sieci (tutaj). Odnajdziesz tam najszerszą grupę produktów w przystępnych cenach.

Gotowe zaproszenia wysyłamy lub dostarczamy minimum na 6-8 tygodni przed datą ślubu. Dobrze jest jednak rozdać zaproszenia na 3 miesiące przed weselem, aby osoby zaproszone mogły się stosownie przygotować. Warto również zapewnić większą ilość zaproszeń. na wypadek wystąpienia pomyłki przy wypełnianiu danych personalnych gości lub niespodziewanego rozszerzenia listy osób zapraszanych.

Wybrane zaproszenia powinny określać styl imprezy. Przy decydowaniu należy wziąć pod rozwagę kolor i gramaturę papieru, rodzaj czcionki, rozmiary zaproszenia oraz ogólną jego formę. Pamiętaj, że zaproszenia ślubne ręcznie robione powinny dać gościom pierwsze wyobrażenie o przyszłej uroczystości.

Comments are closed.