wojna o pierścień
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in rozrywka
Powodzenie gier komputerowych systematycznie rośnie. Grają nie tylko dzieciaki, ale również dorośli, zarówno mężczyźni, jak również panie. Gry stały się we współczesnych czasach jedną z najpopularniejszych odmian zabawy oraz spędzania czasu wolnego.

wojna o pierścień
Autor: Selena N. B. H.
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym wynika zapytanie: czy dojrzały facet – sprawdź dodatkowe informacje o prezentach dla faceta www.giftdeco.pl/produkty/kompasy-zegary-sloneczne-sekstanty,2,18 – winien grać w gry komputerowe?

smartfon
Dojrzały pan kojarzy nam się z odpowiedzialnością a także atencją, lecz czy taki mężczyzna nie może mieć swojej pasji? Jeden uwielbia brudzić się w smarach usprawniając swój pojazd, a drugi młócić w gry. Zaraz zaraz, wszak majsterkowanie jest praktyczne, zaś granie na konsoli to marnotrawienie czasu. A kto oznajmił, iż pasja ma być przydatna dla innych? Jest pożyteczna dla tego, kto ją posiada, bowiem realizując ją wykonuje to co sprawia mu przyjemność. Gra wojna o pierścień bywa naprawdę przyjemnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Posiadanie dowolnej pasji czyni człowieka w wyższym stopniu interesującym, natomiast każdy facet posiadający pasję, ma dzięki niej cząstkę swojej prywatności, której nie musi tracić wraz z założeniem rodziny. Dojrzały mężczyzna grający w Super Farmer wiąże się z gościem, jaki nie ma znajomych, towarzyskiego życia, zaś każdą wolną chwilę spędza przy konsoli. Dzieję się tak jednakże wyłącznie w skrajnych wypadkach, a uzależnione od gier komputerowych częściej bywają nastolatkowie. Nie ma nic szkodliwego w tym, że dojrzały facet grywa w gry komputerowe, jeżeli: nie zaniedbuje poprzez to własnych obowiązków domowych, zawodowych albo rodzinnych; nie gra w gry MMORPG, które przeznaczone są dla młodszych, ponieważ gra toczy się w czasie faktycznym, natomiast dorosły mężczyzna posiada obowiązki, które są istotniejsze; potrafi oddzielić świat wirtualny od realnego i nie pojawiają się u niego zaburzenia psychiczne powiązane z grami komputerowymi.

Co dojrzałemu mężczyźnie daje granie w komputerowe gry: możność rozwijania własnej pasji; odreagowanie po trudach dnia w pracy; możliwość monitoringu tego w co grają wasze dzieci a także lepszy kontakt z nimi; kiedy kobieta też uwielbia grać w abalone gra to następna okazja do wspólnego spędzania czasu, co pogłębi waszą więź.
Comments are closed.