the doors
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in Kultura, rozrywka
Jakimi właściwościami wyróżnia się autentyczny amator muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego określonego jej gatunku, taki, który stara się być wciąż otwarty na nowatorskie trendy i zagarniać ze świata muzyki maksimum. Czy powinien zaopatrywać się dużo płyt, wyjeżdżać na koncerty, zapisywać się na koncerty? Tak, to ogół, lecz co dodatkowo.Wiadomo, że autentyczny meloman nie zaspokoi się przegraną wydaniem płyty. Co prawda, nie musi dziś już zakupować płyt CD, ponieważ rządzą pliki mp3, jednakowoż za taki plik powinien zapłacić.

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/

Z drugiej strony, właśnie po tym, z którego nośnika korzysta użytkownik możemy wywnioskować, ile znaczy dla niego muzyka. Czy ma w swej kolekcji płyty CD, a zbiór ta stale się rozbudowuje, czy może kolekcjonuje płyty winylowe? A może po prostu podoba mu się dany utwór, lecz miast nabyć całą płytę nabędzie sobie plik mp3? Patrząc na to etycznie, to rzeczywisty wielbiciel muzyki postara się bardziej, może nie będzie kupował nie wiadomo, jak wielu płyt, ale od czasu do czasu przeznaczy własne pieniądze na tradycyjny nośnik.

Nie będzie jemu też szkoda pojechać na koncert swojej ulubionej grupy, chociaż jak wiadomo bez liku koncertów to ogromny ekspens. Nie będzie żałował środków finansowych na biżuterie rockową, metalową czy rapową (oferta biżuterii muzycznej), przeznaczy ostatnie fundusze na fajny brelok rockowy, metalowy czy rapowy. Nie pogardzi też fanklubem i jego członkami, będzie się z nimi spotykał na różnego rodzaju spotkaniach, gdzie fani w chustach rockowych, metalowych czy rapowych (fajne czapki) będą uzupełniani przez fanów w czapkach rapowych, rockowych czy metalowych. Całość uzależnione jest od tego, jaki to będzie zgromadzenie, jednakże trzeba napomknąć, że każdy z nich rządzi się swoja specyfiką.
Ale tak brnąc nadal w motyw zastanawia jedna zagadnienie: czy na pewno są jeszcze tacy fani? Czy żyjąc w świecie, gdzie ogół jest osiągalne online, nie liczy się posiadanie a przystępność trzeba się starać, by przekazać ostatnie pieniądze na wynajem (polecamy scenografia eventowa) lub płytę? Uzasadnione zapytanie, na które trudno dać odpowiedzi, jednakże przeliczając liczbę sprzedanych płyt widać, że z każdym rokiem spada liczba chętnych, aby kontynuować tę znakomitą tradycję kolekcjonowania tradycyjnych nośników.
Comments are closed.