impreza
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in rozrywka
Kiedy dla firmy jest organizowana impreza wtedy dobrze spytać ludzi organizujących taką imprezę, jakie atrakcje zostały przewidziane dla uczestników. Jasne jest, że możemy zrobić tak, że po prostu pojedzie się na firmową imprezę do hotelu, gdzie jest SPA i to będzie cała atrakcja.

impreza
Autor: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com
Ale może być również tak, że pojedziemy z ludźmi z firmy za miasto będziemy mieć fajny hotel i trzeba będzie zorganizować dodatkową rozrywkę. Wtedy warto znaleźć firmę, która ma w ofercie organizację eventów firmowych, a co się z tym wiąże zadba o atrakcje. Bo atrakcje na eventy firmowe to niesamowicie ciekawa branża. Możemy wziąć pod uwagę dmuchaną ściankę wspinaczkową, możemy pomyśleć o karaoke albo zrobić kino pod chmurką. Jeśli rzecz się dzieje nad zbiornikiem wodnym to można pomyśleć o pływaniu na kajakach, czy rowerach wodnych. Ognisko i grill zawsze będą na plus. (Wrocław zwiedzanie) Poza tym możemy pomyśleć o jakiś grach zespołowych. Wszystko po to by ludzie odpowiednio się bawili i nie myśleli o pracy. Jednak to wszystko ktoś musi zorganizować, dlatego powinniśmy zapłacić takiej firmie za zorganizowanie wszystkiego, żeby samemu będąc szefem również można było odpocząć.

Atrakcje na imprezy służbowe

Jeśli pada hasło dźwięk (look sprawdź propozycję) firmowa to najczęściej zdaje nam się, że będzie to dość nudna impreza. Jednak, jeżeli zostaną zapewnione atrakcje na eventy firmowe to na sto procent pracownicy będą zaskoczeni bardzo pozytywnie i zupełnie inaczej zaczną podchodzić nie tylko do samych eventów firmowych, ale też do pracy w konkretnej firmie. Powinniśmy też pamiętać, że różne atrakcje (źródło artykułu) sprawdzą się przy imprezach firmowych z firmami, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Sztampa w dzisiejszych czasach nie jest niewłaściwa. Dobrze wybrać jazdę konną albo na strzelanie z łuku.

integracja
Powinniśmy oczywiście wcześniej uprzedzić uczestników, że poza bankietem będzie też zabawa na świeżym powietrzu, żeby nikt nie poczuł się niekomfortowo z powodu źle wybranego stroju. (Jakie atrakcje we Wrocławiu warto zobaczyć?) A wielość i rodzaj atrakcji jest zależny oczywiście od pomysłowości firmy, którą wybierzemy do organizacji eventu i od tego w sumie, na co tym ludziom pozwolimy, bo skonsultują oni ze zleceniodawcą to, co chcą zorganizować. Firma, która owe eventy stara się dopasować atrakcje do danej firmy. Jeśli organizuje coś dla ludzi pracującej w branży sportowej, to może postawić na bardziej szalone rozrywki, a dla firmy, która zatrudniła ludzi 60 plus, tworzy całkiem inny rodzaj atrakcji. Wszystko, po to by faktycznie firmowa impreza była dobrze zapamiętana.
Comments are closed.