impreza firmowa
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , , , and posted in rozrywka
Gry planszowe cieszą się zdecydowanie większą wziętością. Jeżeli jeszcze do niedawna wydawało Ci się, że rozpoczniesz w nie grać jeszcze raz dopiero, gdy Twoje dziecko dorośnie to już dzisiaj wiesz, że byłeś w ogromnym błędzie.

impreza firmowa
Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim roku gry planszowe stały się prawdziwym szlagierem! Grają w nie uczniowie, dorośli, a nawet staruszkowie. Nie są one trudno dostępne, bo większą część popularnych tytułów znajdziemy w specjalistycznych sklepach stacjonarnych oraz w sklepach online. Na początek na pewno będziesz miał duży kłopot z doborem tytułu, dlatego w tej chwili polecimy Ci trzy błyskotliwe gry. Najistotniejszą z nich są Osadnicy z Catanu, gra jaka podbiła serca wielu ludzi już dwadzieścia lat temu. W tym momencie wydana w Polsce jest nowiutka edycja z plastikowymi fragmentami. Najistotniejsze informacje o grze to to, iż jest to gra ekonomiczna, gdzie każdy z graczy wcieli się w któregoś z kolonizatorów. Zadaniem gracza będzie zdobycie dziesięciu punktów, przez budowanie dróg, osiedli oraz za pośrednictwem wylosowanych kart. Drugą fenomenalną grą jest gra Wsiąść do pociągu, która opiera się na budowaniu dróg , a także tuneli. Jest to niezwykle łatwa i przyjemna gra, a zrozumienie zasad naprawdę nie jest trudne. Ostatnią planszówka, którą dzisiaj rekomendujemy jest Cywilizacja Poprzez Wieki, która opiera się przede wszystkim na strategii.

Warto wspomnieć, iż została ona utworzona na podstawie gry komputerowej, dlatego że może ktoś będzie ją z tego kojarzył.
W pierwsze kolejności przetestuj jakąś z wcześniej wyliczonych gier, a już za niedługo będziesz pragnął sięgnąć po następny tytuł.
Comments are closed.