zabawki
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in rozrywka
Prezenty – jedni z nas wolą je ofiarowywać, inni wolą dostawać. Co jakiś czas natomiast każdy z nas sprawia drobne podarunki najbliższym osobom. Urodziny, imieniny, święta, rocznice – sposobności do tego jest rzecz jasna sporo. Dając prezent, możemy komuś pokazać, jak bardzo jest dla nas ważną osobą, jak wiele dla nas znaczy, jak bardzo jesteśmy mu za rozmaite momenty wdzięczni. Niekiedy natomiast, pomimo najlepszych i najszczerszych chęci, właściwy dobór prezentu powoduje spore kłopoty. Dzieje się tak szczególnie wówczas, gdy znamy już daną osobę od wielu lat i już parokrotnie zdążyliśmy jej coś podarować. W końcu za każdym następnym razem trudniej jest wymyślić coś pożytecznego, ładnego i oryginalnego w jednym.Czym się zatem kierować przy zakupie prezentu? Najlepiej gustem i upodobaniami danej osoby, adresata. W końcu sami go najlepiej znamy i najlepiej wiemy, co sprawi mu radość. Każdy z nas ma z reguły jakieś swoje hobby, jakieś marzenia, każdy ma coś, co sprawiłoby mu niemałą przyjemność Kobiety na przykład zwykle są uszczęśliwione, gdy dostaną jakiś element garderoby lub ulubione kosmetyki – generalnie wszelkie przedmioty, które pozwolą im zadbać o swoją urodę bądź ją zaakcentować (http://pewex.pl/kategoria/324-filmy.html). I nie jest w tym przypadku istotne, że mogą mieć już całą garderobę ubrań albo całą mnóstwo kosmetyków.
zabawki
Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyźni z kolei zwykle uwielbiają otrzymywać drobiazgi związane z ich hobby, ich pasjami. Bez wątpienia są one rozmaite. Jedni przecież uwielbiają port, a inni dla odmiany lubią kolekcjonować zabawki z prl. Nawet jeżeli sądzimy, że to strata pieniędzy, że hobby danej osoby jest śmieszne czy dziecinne, z chwilą wybierania prezentu warto jest się przełamać (http://pewex.pl/kategoria/185-zabawki-i-akcesoria.html/). W końcu nie chodzi tu o naszą radość, ale o adresata. Co zatem można kupić?

Jeśli nasz ojciec, mąż czy brat uwielbia kino, odwiedźmy jak najszybciej sklep z filmami DVD. Jeżeli uprawia on jakiś sport – podarujmy my jeden z elementów wyposażenia lub stroju do danej dyscypliny. Jeśli kocha motoryzację – świetny będzie jakiś gadżet do samochodu. Niekiedy pójdzie łatwo, a czasem trzeba będzie trochę się natrudzić, zanim w końcu coś kupimy. Jednakże szeroki uśmiech i radość w oczach bliskiej osoby z całą pewnością wszystko to nam wynagrodzi.

Comments are closed.