Incentive
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Incentive – to nie dla każdego jasne pojęcie, które opisuje pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla pracowników, mających za zadanie zintegrowanie zespołu, zwiększenie ich lojalności wobec firmy. Czyli to nic innego jak sławne wyjazdy integracyjne.

Najczęściej pojawiające się jest przekonanie, że takie wyjazdy integracyjne organizowane są tylko przez wielkie koncerny i duże firmy. A to kłamstwo! Przy minimalnym zaangażowaniu można organizować incentive również w małej firmie dysponując niewielkim budżetem.

Wyjazdy motywacyjne – jak zorganizować?

Incentive odstrasza mocno właścicieli małych i średnich firm. Są zdania, że to narzędzie wymaga wysokich środków pieniężnych. Zgadza się, wyjazdy integracyjne wymagają finansowania, ale nie musi to być duża kwota. Można wszakże organizować krótkie wyjazdy motywacyjne, niekoniecznie do znanych miejsc. Wszystko zależne jest od pomysłów.

Organizować samemu czy zlecać?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Incentive to technika, którą zainteresowało się wiele firm proponujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy więc bez problemu zlecić przygotowanie wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wklepać w Google odpowiednie hasło, np. „imprezy firmowe Wrocław” i otrzymamy długą listę serwisów, które wszystko za nas zorganizują. Odpowiednie kierowanie zapytań do Google’a umożliwi skutecznie otrzymać najlepsze firmy. Takie, które prezentują incentive w kompletnym zakresie. Nie tylko urządzają imprezy motywacyjne (przykładowo na narty: http://www.orlica.pl/narty/narty-czechy), ale i obsługa podróży służbowych nie jest im obca.

Zlecając organizację naszego biznesowego eventu dobrej i sprawdzonej firmie mamy gwarancję, że otrzymamy w zamian usługę na najwyższym poziomie. A gdy nasi pracownicy będą się dobrze bawić, mile spędzą czas we własnym gronie, zaproponujemy im atrakcyjną aktywność – na przykład skok ze spadochronem, czy kręgle – wtedy możemy liczyć na ich oddanie i zaangażowanie w pracę.Współpracujący team jest kluczem do powodzenia firmy. A incentive to technika, która pozwoli nam to osiągnąć.

Comments are closed.