Społeczność internetowa
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , and posted in rozrywka
Internet to jedno z głównych narzędzi ludzkości w XXI wieku. W sieci wyszukujemy wiedzy, rozrywki, czy nowych przyjaciół. Nasze życie pomału upływa dwutorowo – prawdziwie i wirtualnie. W Internecie wyszukujemy także gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w którym możemy oddać się rozrywce za darmo. Nie dziwi więc zjawisko, iż strony zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się sporą popularnością.

Społeczność internetowa
Autor: wirtuale.pl
Źródło: wirtuale.pl

Pirate storm i Seafight to jedne z wielu gier, jakie można odkryć w sieci. Przenoszą użytkownika w rzeczywistość rodem z filmu „Piraci z Karaibów”, gdzie Internauci walczą o dominację na morzu a także zmierzają do odszukania skarbu i pozyskania rozgłosu. Na drodze czyha na nich dużo niebezpieczeństw, jednak też klasyczna przygoda. Pirate storm oraz Seafight to gry dla każdego, kto uwielbiał w latach dzieciństwa historie o pirackich podbojach.

Gry na http://www.wcograc.pl/

Darmowe gry przez internet nie ograniczają się tylko do pirackich podbojów morskich. Niezwykłą popularnością cieszą się takie propozycje jak Travian, Plemiona czy Grepolis, które opierają się na zasadzie budowy miejscowości a także sukcesywnego rozszerzania własnego terytorium. Uczestnicy łączą się w załogi, zawierają przymierza a także toczą boje. Na analogicznej zasadzie funkcjonują takie gry jak Farmerama oraz Settlers Online. W pierwszym przypadku gracze stawiają gospodarstwo, zaś w Settlers Online osadę.

Zarówno Pirate storm oraz Seafight , jak i Settlers Online, Travian, Farmerama, lub Grepolis to gry MMORPG. Cechują się tym, że gracze wcielają się w daną postać oraz konkurują bądź kooperują z różnymi graczami. Wszystkie wyliczone wyżej gry przybyły do nas z zagranicy. Jeśli chodzi o polskie gry MMORPG to można przytoczyć Imperium Stylu. Jest to rozrywka w zasadzie dla dziewcząt. Imperium Stylu polega na wcielaniu się w postać jednej z bohaterek a także sterowaniu jej wirtualnym życiem. Polskie gry MMORPG lata świetności mają wciąż przed sobą. Być może w krótkim czasie otrzymają swoje pięć minut.

Comments are closed.