zespoły
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in rozrywka
Przyszła jesień, aza moment nadejdzie zima. Robi się ciemniej, coraz zimniej, mniej czasu spędzamy na dworze. Cofamy czas, więc mrok nadchodzi o wiele szybciej niż to było w Lato.

A co będzie najlepsze, żeby przeżyć ten czas. Możemy oglądać telewizję, poczytać powieści, można również zagrać w gry, lecz te rozgrywające się na planszy. Jakie? Oto interesujące propozycje.
Na przykład Abalone gra (https://groteka44.pl/abalone-classic-edycja-polska.html) jest bardzo interesująca, w jakiej najprostsze reguły są złączone z ogromną sumą opcji, i nade wszystko jest to cudownie wykonane, więc rozgrywka będzie czystą radością. Pomysł stworzenia takiej pozycji zrodził się w 1988 roku. Firma, jaka ją wyprodukowała nazywa się tak samo jak gra – czyli Abalone.
zespoły
Autor: Bartosz Madejski
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt w tamtym okresie nie był pewien, iż gra stanie się tak bardzo ceniona, dzisiaj zaś jak zamierzamy pograć w coś rzeczywiście ciekawego, to Abalone jest jedną z takich pozycji. Zupełnie jak Super farmer. (https://groteka44.pl/super-farmer.html) Co interesujące gra powstała w naszej stolicy w roku 1943. Z początku jednakże nosiła tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją polski matematyk – Karol Borsuk. I najnowsza z propozycji – Wojna o pierścień (https://groteka44.pl/wojna-o-pierscien.html), to strategia planszowa, jaka umożliwia graczom zanurzyć się w świecie Władcy Pierścieni.
Oczekuje na nas więc mnóstwo ekscytujących przygód, cudownych postaci. Będziemy dowodzić największymi państwami, na naszych barkach będzie spoczywać ochrona ich.

Każda z opisywanych gier jest idealna na jesienne i długie zimowe wieczory. Jeśli tylko zamierzamy spędzić je interesująco oraz ekscytująco i nie myśleć o szarej pogodzie na zewnątrz, to gry tego rodzaju są najlepsze.
Comments are closed.