jezioro
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , , , and posted in rozrywka
W dzisiejszych czasach wielka popularnością cieszą się gry komputerowe i gry, w które można grać na konsoli. Jednakże wciąż wolno spotkać takie osoby, które lubią grać w gry planszowe lub karciane.

jezioro
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com

image - muzyka
Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
Zaletą tych gier będzie fakt, iż potrafią łączyć przy jednym stole całe familii, a w takim rodziców i dzieci. Świetnie sprawdzają się w okresie, jak brakuje prądu albo doszło do awarii komputera czy telewizora. Dlatego w wielu domach obok płyt z grami komputerowymi wolno znaleźć również gry planszowe i różne karty. Zaś pośród rodzajów gier planszowych można zmienić gry typu monopol i gry przeznaczone mocniej dla pociech albo przenoszące jednostki uczestniczące w rozgrywce w świat starożytny lub świat magii lub świat potyczek militarnych.
jeziora
Jedną z gier planszowych przenoszących graczy w świat magii jest gra talisman magia i miecz. Wchodząc w takie grę uczestnicy rozpoczynają szukać skarbu wcielając się w różnych bohaterów i zbierając talizmany. Muszą równocześnie mierzyć się z rozmaitymi przeciwnościami przechodząc poprzez krainę smoków. Ze powodu na to, że talisman magia (www.arkadiuszgwizdala.pl/oferta/pokazy-iluzji-magii.html) i miecz będzie grą bardzo skomplikowaną i wielopłaszczyznową mogą w niej uczestniczyć nie tylko dzieci, lecz również osoby dorosłe, które dzięki czemu są mogły spędzać czas z najmłodszymi członkami familii.
Natomiast grą przeznaczoną dla ludzi chcących zajmować się konstrukcja różnych obiektów jest carcassonne gra. W czasie takiej gry stosowane są żetony, przy pomocy jakich wolno układać różne obiekty i starać się o ich zwiększenie. W ten sposób carcassonne gra jest grą typowo familijną, w której może uczestniczyć cała rodzina bez obaw o to, że pociech uczestnicząc w tej grze zaczną zadawać jakieś niewygodne pytania.
Wiele ludzi lubi również uczestniczyć w grach karcianych. Jedną z tych gier jest bang gra utrzymana w klimacie Dzikiego Zachodu.

W trakcie tej gry każdy może wcielić się w szeryfa starającego się o utrzymanie spokoju w miasteczku. Dzięki uczestnictwie w bang gra można zajmować się nie tylko zwykłą grą w karty, ale również wciągać się w rywalizację na polu ścigania niebezpiecznych bandytów.
Comments are closed.