książki
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Każdy z nas w jakimś stopniu może się określać jako patriota. Patrioci z krwi i kości, którzy lubią swoją wiedzę wzbogacać nowymi książkami w tematyce patriotycznej, mają w czym przebierać. Stale rozbudowująca się paleta opcji dla takich osób jest przez księgarnie eksponowana szczególnie. Ciekawe pozycje dostępne są w wyjątkowo korzystnych cenach na wyciągnięcie ręki. Zamówienia są możliwe do złożenia zarówno za pośrednictwem sieci, bukując odpowiednią książkę przez stronę www księgarni, lub na miejscu. Na przesyłkę oczekuje się krótko, co doceniają i podkreślają na forach czytelnicy.

książki
Autor: Roland Tanglao
Źródło: http://www.flickr.com
Patriotyczne opowieści różnych autorów – wyjątkowo atrakcyjne ceny

Wśród książek o patriotyzmie z dużą częstotliwością wymieniana jest pozycja pod tytułem: Zapomniane powstanie. O ludziach, którzy rzucili wyzwanie Napoleonowi. Jej autorem jest Paolo Gulisano, który doceniany jest też przez polskich czytelników. Prezentuje on w swoim dziele historię powstania zbrojnego pod przewodnictwem Andreasa Hofera. Jest to zdaniem autora człowiek, który całe swoje życie złożył w ofierze Wierze i Wolności, jako dwóm najistotniejszym dla patriotów wartości. Na pierwszym miejscu bowiem stoi dla nich kraj.

W jaki sposób rozpocząć poszukiwanie właściwych książek o patriotyzmie w księgarni?

książki
Autor: Lindsay Attaway
Źródło: http://www.flickr.com

Nierzadko wybieraną ofertą z księgarni jest książka Wojciecha Wencela, pt. De profundis. Rzecz traktuje o mordzie w Katyniu, na Wołyniu, katastrofalnych skutkach Powstania Warszawskiego. Znajduje się tam też rozdział odnoszący się do katastrofy w Smoleńsku. Dzieło utrzymywane jest w konwencji poetyckiego epitafium, co odpowiada wielu czytelnikom. Odbiór dzieła opowiadającego o patriotyzmie zależy w ogromnej mierze od podejścia odbiorcy.

Wybieramy wiodących autorów – najnowsze książki

Patriotyczni czytelnicy sięgający po lekturę przeważnie mają określone jasno preferencje oraz wymagania. Preferowane są na rynku, zgodnie z szeregiem badań socjologicznych na ten temat np ten straszny polski patriotyzm http://www.xlm.pl/ten-straszny-polski-patriotyzm-jak-o-nim-rozmawiac/, książki wielowymiarowe, szeroko definiujące jakiś temat czy problem. Zróżnicowane motywy, które pojawiają się w opowieściach, są często ze sobą ściśle związane, co na pewno dostrzeże każdy wytrawny czytelnik.

Comments are closed.