telewizor
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , , and posted in rozrywka
Funkcjonując jako portal tv.pl od wielu już lat udowadniamy, iż podchodzimy kompetentnie do informowania internautów na temat tego, co mogą oglądać w telewizorze. Na panelu można znaleźć programy tv aż do 165 stacji telewizyjnych. Program aktualizujemy parę razy dziennie dzięki czemu osoby z niego korzystające posiadają gwarancję, że są ze wszystkim na bieżąco. Nie bez powodu więc jesteśmy najchętniej wybieranym programem online w Internecie.

oglądanie telewizji
Autor: JKehoe_Photos
Źródło: http://www.flickr.com

I chociaż w międzyczasie pojawiło się wiele serwisów konkurencyjnych to dalej utrzymujemy się uważani za bezkonkurencyjnych. Każdy użytkownik jest świadomy, iż mamy do zaoferowania o wiele więcej niż tylko rozkład dnia. Taki program tv który jest u Nas dostępny odnosi się do wyjątkowo cenionych stacji. Przy każdym z programów da się wyszukać opis, co umożliwi widzom określić, czego mogą się spodziewać. Zamieszczamy sporo dodatkowych wiadomości, a przy tym rekomendujemy programy, jakie warto zobaczyć w określonym dniu. Poza tym, można u Nas zobaczyć wcześniej, co będzie w najbliższym czasie pokazywane na różnych stacjach. Nie ma potrzeby już kupować gazety telewizyjnej, by dowiedzieć się co oglądać i o czym będą traktować określone seriale. Należąca do Nas witryna utworzona jest na sposób intuicyjny, czyli żaden użytkownik nie będzie mieć trudności z jej obsługą. W osobnej kategorii stworzyliśmy całościową listę kanałów i wystarczy wybrać przykładowy, aby zapoznać się z tym, co szansa będzie zobaczyć niebawem. Dodatkowo, można też w specjalnej wyszukiwarce wyszukać wywołujące zainteresowanie wśród użytkowników programy. Zapraszamy na stronę tv.pl.

pilot
Autor: Rugby Streaming
Źródło: http://www.flickr.com

Te najistotniejsze wiadomości jakie dotyczą portalu tv.pl, na jakim znajduje się bieżący rozkład telewizyjny pokazują, że od paru już lat wykazujemy profesjonalizm. Użytkownicy Internetu są pewni, iż będą na bieżąco z tym, co poleci w konkretnym czasie w telewizorze. Zwłaszcza, iż bez przerwy rozszerzamy zakres stacji. Na stronie można porównać ze sobą parę programów, żeby wiedzieć, jaki spośród ulubionych oglądać, a czego są powtórki. W dodatku, użytkownicy mogą indywidualnie ustawiać programy w takiej kolejności, żeby dokładnie przejrzeć ulubione stacje. Tym samym, mogą utworzyć swój panel. Wystarczy przejść do zakładki „Moje tv.pl”. Serwis jest stale udoskonalany, co sprawia, iż ma o wiele więcej fanów.

Comments are closed.