Obóz harcerski
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in rozrywka
Należysz do organizacji harcerskich bądź skautowych? Potrzebne ci odpowiednie umundurowanie, akcesoria i ekwipunek, bez którego nie można się obyć podczas planowanych wojaży? Składnica harcerska online to świetne miejsce na tego rodzaju zakupy. Co można tam dostać?

Przede wszystkim wymienione powyżej umundurowanie, w skład którego zaliczają się bluzy, spódnice, spodnie oraz spodenki, nakrycia głowy, a także fartuchy. Umundurowanie musi być wyprodukowane z dobrej jakości, oddychającego materiału. Dzięki temu harcerze mają uczucie komfortu, a ubranie nie krępuje ich ruchów. Jeśli tkanina jest dobra, mundurek nie spierze się w praniu, ani się nie skurczy.

szerzej na ten temat na wgl.pl
Autor: Leslie Science & Nature Center
Źródło: http://www.flickr.com

Należy też pamiętać o beretach harcerskich, które są dostępne w różnorodnych barwach i chustach, jakich barwa zależy od drużyny, do jakiej należymy. Chusty mają trójkątne kształty, a dzięki zróżnicowanej kolorystyce każdy dostanie odpowiedni produkt. Harcerze niejednokrotnie jadą na biwaki, więc trzeba też wyposażyć się w podstawowy ekwipunek.

Namioty zwykle są zagwarantowane, lecz musimy mieć dobry plecak, do którego pochowamy to, co będzie nam potrzebne. Na pewno nie obejdziemy się bez karimaty, butelki na wodę, śpiwora, zapobiegającego przed wychłodzeniem w nocy, latarki i kubka. Harcerze często też posiadają małe scyzoryki, a na wędrówki po lesie przyda się kompas. W drużynie nauczą się nimi posługiwać i nigdy się nie zgubią. Składnica harcerska online oferuje oprócz tego wiele dodatków, np. plakietki z godłem Polski albo srebrne guziki – sklep harcerski

Można je doszyć do umundurowania. Warto też mieć interesujące książki, m.in. śpiewniki, by szybciej nauczyć się piosenek śpiewanych w drużynie. Zamówione produkty z reguły dostarcza kurier, zatem nie powinniśmy obawiać się, iż przesyłka nie dojdzie bądź dotrze w złym stanie.

Z przynależnością do organizacji harcerskich związanych jest sporo zalet, a do najważniejszych zaliczają się walory wychowawcze. I małe zuchy, i starsi harcerze mają możliwość przyswoić sobie ważne umiejętności oraz nabyć cechy, jakie przydadzą im się w dalszym życiu, więc warto stać się ich członkiem. Ponadto w harcerstwie można znaleźć wiele przyjaźni, które mogą przetrwać całe życie.

Comments are closed.