gry online
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in rozrywka
Wszyscy bardzo cenią sobie rozrywkę, persony powiązane własnie z tą dziedziną zarabiają pokaźne sumy na swojej pracy. Oglądamy seriale, teleturnieje mecze piłki siatkowej -czynności niezbyt stymulujące nas intelektualnie, mające jedynie na celu „zabić czas”.

Są także czynności mocniej budujące, jak czytanie komiksów, hobby powiązane z rysowaniem lub zbieraniem wartościowych okazów. Są również gry, wszelkiego typu. Zarówno planszówki jak i komputerowe, mające rzesze miłośników. Które z nich są ciekawsze?

Gry planszowe

Tego rodzaju rozrywka w ostatnich latach przeżywa całkowity powrót, pojawia się coraz więcej magazynów specjalizujących się w tym produkcie, wydawane są coraz to nowe publikacje. Jeżeli popatrzymy na ranking gier planszowych, to zobaczymy, że sporym poważaniem cieszą się te wieloosobowe. Otóż rozrywka tego typu to także znakomita okazja do spotkań towarzyskich. Czeka cię tydzień integracyjny ze studiów? Udajesz się na majowy weekend z rodziną w góry? Czy może pragniesz urządzić ciekawe przyjecie?

Planszówka
Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki to fascynująca alternatywa dla osób, które cenią sobie spotkania bez alkoholu, dzięki sporej dozie rywalizacji, godziny będą mijać bardzo szybko, a my będziemy wspaniale się bawić. Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć, ranking gier planszowychprzyjdzie ci z pomocą. Często są one podzielone są na działy, które usprawnią nasz wybór.

Laptop gamingowy
Autor: Mike McCune
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe
Jak i także te na konsole, są numerem jeden jeśli chodzi o rozrywkę. Sporo graczy potrafi grać całą noc, nie odczuwając zmęczenia. Jest to niestety opcja wymagająca dużych inwestycji. Bowiem oprócz samego egzemplarza gry, który nierzadko jest droższy od planszówki, musimy także zakupić odpowiedni sprzęt. Komputery stacjonarne, laptopy gamingowe, konsole – to wszystko sporo kosztuje, szczególnie najnowsze modele. Bowiem jeśli pragniemy cieszyć się grą, która dopiero co wyszła na rynek, musimy mieć najlepszej jakości oprogramowanie, jako, że w przeciwnym razie, nie włączymy jej. Dodatkowo, każdy z tych sprzętów może być użytkowany jedynie w domu, wyjątek stanowią tutaj tylko laptopy gamingowe. Ale również ich nie zabierzemy ze sobą na wyjazd z rodziną, bo trudno będzie się integrować.

Trudno całkowicie zadecydować, który typ gier jest modniejszy, oba bowiem posiadają sporo fanów jak i przeciwników. Planszówki sprzyjają integracji z innymi ludźmi, gry komputerowe raczej cieszą nas w samotności.

Comments are closed.