gry
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , , , , and posted in rozrywka
Trzeba zwrócić uwagę, że Grand Theft Auto to kapitalna gierka. Co do tego chyba nigdy nie miałem wątpliwości. Początkowo, a było to ponad dziesięć lat temu, najzwyczajniej w świecie grałem w GTA na komputerze. Jednak teraz tylko konsola ps3! Prawda jest taka, że ciężko jest mi sobie wyobrazić to, aby w dalszym ciągu grać w GTA na własnym komputerze. To bez sensu! Jednak trzeba zwrócić uwagę, że w wielu przypadkach gry na konsole są dosyć drogie. Szczególnie mowa akurat w tym momencie o sytuacji finansowej typowego Kowalskiego. Co zatem robić?

ps vita
Źródło: http://www.morguefile.com/

Doskonałe są miejsca, w których możemy zakupić gry na konsole za mniejsze pieniądze. W jaki sposób? Cóż, w końcu GTA oraz jakieś inne gierki mamy okazję zakupić drogą internetową. Często możemy kupić używane gry konsolowe, które choć są z rynku wtórnego, to jednak cechują się świetną jakością. Co do tego nie mają wątpliwości gracze, którzy regularnie korzystają z tego typu rozwiązań. Ciężko zresztą jakoś się im dziwić…

Szczególnie godne zainteresowania są specjalistyczne sklepy internetowe – takie, które nie sprzedają nówek, ale najzwyczajniej używane gry na Playstation albo xbox 360 (xbox 360 w serwisie ppe.pl). Naturalnie trzeba we wszystkich przypadkach bardzo uważać, najzwyczajniej w świecie dokładnie zapoznać się z opisem gry. Zresztą może nie tylko opisem gierki, co zasadniczo opisem produktu. Kiedy w grę wchodzą używane gierki, należy uważać. Pamiętaj o tym, drogi czytelniku!

Naturalnie mamy możliwość również kupić tego typu gry w serwisach aukcyjnych. Według mnie tak naprawdę nie ma lepszego miejsca dla poszukujących mocno atrakcyjnych cenowo gier, niż aukcja internetowa. A więc podsumowując – chciałbym napisać, że gry na konsole to strzał w dziesiątkę (więcej o konsoli xbox tutaj). Nie powinieneś sądzić, że gry na xbox, etc., zawsze muszą być bardzo drogim wydatkiem. Można być pewnym jednego – GTA to niezwykła gra. Pozostaje czekać na kolejne części… Pewnie będą jeszcze lepsze, niż wcześniejsze.
Comments are closed.