Festiwal muzyczny
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in Kultura, rozrywka
Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już przeszło 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspomagającym jej styczniowe, finałowe działalności.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie występy, lecz także szereg działań towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także sporo innych. Osoby, jakie przybywają na festiwal, cenią sobie nieprzeciętny klimat imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt kapel z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja organizuje przesłuchanie chętnych zespołów, które pragną przedstawić się przed dużą widownią.

Ochrona owej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli gromadę ochotników, kompetentną ochronę, również policję, która zajmuje się wypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbardziej bezpieczna impreza masowa w Kraju. Masa przeróżnych ludzi spotka się ze sobą, mieszka w jednym punkcie, razem się bawi- nasza strona. Co roku Policja zatwierdza, że przy tak wielkiej publiczności niezwykłością jest tak nieduża ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
By pojechać na taki festiwal, koniecznie trzeba się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, pojemne, lecz trwałe. Nawet względnie tania torba może być dobra pod warunkiem, że będzie skonstruowana z trwałych surowców. Ciasne walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, który można zabrać ze sobą wszędzie. Średnie i ogromne walizki to rozstrzygnięcie stosowne na dłuższe podróże. Warto, ażeby w środku znajdowały się poboczne kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny, które zmieszczą drobne przedmioty. Niezwykle wygodną możliwością jest opcja przemiany małej walizki na plecak za pomocą zewnętrznych szelek. Współczesne walizki są coraz to lżejsze i w wyższym stopniu odporne na uszkodzenia dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie tworzyw. Szczegóły znajdziesz pod linkiem http://www.ceneo.pl/lp/Torba_plecak_czy_walizka. Rozmaitość cenowa dostępnych na rynku walizek jest nadzwyczaj spora.
Comments are closed.