images
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Długo można wymieniać pozytywne strony jazdy na rowerze. Jest to bardzo dobra opcja dla osób chcących zrzucić parę kilo, oraz dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie odpoczynku. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, spokojnie zamieniając samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej omijając korki i inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.

jazda na rowerze przez miasto
Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy nie mamy jeszcze sprzętu, który nas satysfakcjonuje, watro o radę zapytać specjalistę, byśmy mogli zadecydować czy właściwy jest Kross Evado 4.0, czy lepszy będzie rower szosowy lub miejski.

By złapać formę

Podczas odchudzania warto zażywać dużo ruchu, ponieważ zwiększa to efekt naszej pracy, a gdy widzimy rezultaty mamy większą motywacje. By tak się stało, tylko diety to za mało- uprawianie sportu powinno przynieść oczekiwany rezultat. Gdy odwiedzimy sklep rowerowy możemy dowiedzieć się, że bicykl to najlepsze rozwiązanie, ponieważ nasze stawy nie są obciążone, jak przy bieganiu i nie jest tak kosztowny, jak wejściówka na siłownię. Podróż całą rodziną także nie stanowi kłopotu, ponieważ wystarczy wyposażyć się w foteliki rowerowe, by najbliżsi poczuli radość z jazdy.

Moda na rower

jazda rowerem po lesie
Autor: Wendy Soucie
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy wybieramy się w dłuższą drogę warto zastanowić się co powinno się ubrać, by jazda była efektywna i nie stała się męcząca. Odzież rowerowa dostępna na rynku jest bardzo różnorodna —Sport-shop.pl—, więc każdy bez problemu będzie mógł zaopatrzyć się w coś odpowiedniego. Szybkoschnąca, ochraniająca przed wiatrem i odporna na przemakanie garderoba podczas długich tras staje się niezbędna. Mimo tego każdy rowerzysta powinien pamiętać, że podstawą jest kask. Kolejną zaletą tego środka komunikacji jest to, że części rowerowe są stosunkowo tanie i łatwe w zdobyciu, więc nawet w momencie uszkodzenia naszego sprzętu, nie powinniśmy mieć problemu z jego naprawą.

Comments are closed.